Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Holnap a kollégámmal ketten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap a kollégámmal ketten fogunk dolgozni,hogyan adjam a tudtára,hogy tetszik nekem?

Figyelt kérdés

Én 28 éves nő vagyok.Ő meg 38 éves férfi.

Nagyon ritkán dolgozunk együtt ketten...Szóval nem sok ilyen alkalmam lesz.Most kell lépnem.



2022. aug. 3. 17:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
30%
Dekoltázs.
2022. aug. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
63%
Flörtölj vele,tegyél két értelmű megjegyzéseket ,villant neki de ha ezek ellenére se veszi a lapot kapd el a farkát!
2022. aug. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
37%

Pl.: tedd fel a lábadat az asztalra, mond, hogy fáj kicsit: megmasszírozná-e?

Lépj ki-be a papucsodból, nézz mélyen a szemébe. Viccelődj vele. Kérdezd meg, hogy szerinte jó nő vagy-e? Légy kicsit domináns vele.

2022. aug. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
52%
Fogd meg a f@rkát
2022. aug. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
95%
Ha barmit is akarna toled, akkor o is arra keszul. Probald meg jol lereagalni, ha probalkozik. Ha nem, akkor hiaba billegeted magad elotte, semmi nem fog valtozni.
2022. aug. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
38%

Ha azt akarod, hogy ne legyen kétséges a szándékod, akkor pl:


Tudtad, hogy bejössz nekem nagyon?


És közben megerősítésképp lehet markolászni a megfelelő helyen...


De mondjuk ez attól is függ, hogy kettesben lesztek? Megzavarhat valaki?


Ha munkaidőn kívül intéznéd, akkor pl. elhívod magadhoz este megnézni egy filmet. És közben felhívod a figyelmét, hogy ott is aludhat...


Még az jutott eszembe, hogy megkéred, hogy masszírozza már a nyakad vagy ilyesmi.


Meg ugye a klasszikus: panaszkodsz a pasikra, hogy ááá te már úgy szexelnél egy jót, tisztára kivagy, stb.


De mindez a Te egyéniségedtől is függ. Hogy magaddal is önazonos maradj...

2022. aug. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
81%
Mondd neki,milyen nehéz a munkára koncentrálnod, mert állandóan az a kép van a fejedben, hogy felrak az asztalra.
2022. aug. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
77%
Aha, a 7-es a legjobb. Abban benne van a panaszkodás is meg a nyíltan kimondott vágy, miközben ha mégsem vevő rá, simán csinálhatsz utána úgy, hogy csak vicc volt, ő meg hahaha komolyan vette.
2022. aug. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 BeefEater ***** válasza:
68%
Mi lenne, ha (az előttem javasolt hülyeségek helyett) együtt mennétek ebédelni, majd a nap vége felé megkérdeznéd, hogy nincs-e kedve beülni valahova?
2022. aug. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
És hogy sikerült?
2022. aug. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!