Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik hogy egy nárcisztikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik hogy egy nárcisztikus így megtud változni?

Figyelt kérdés

Az exem engem átvert, kihasznált. Én nem akartam hamar házasodni, vagy ilyesmi, de egyszer felvetettem a házasság témáját, és akkor megijedt a témától, pedig én nem akartam hamar házasodni vagy ilyesmi.

Aztán utánam meg elég hamar elvett egy másik nőt, mert terhes lett. Nem tudom, hogy úgy is elvette volna, vagy nem, ha nem lett volna terhes.

De az új nővel mindig kirakták mennyire szeretik egymást idézetek kíséretében, bár mostanában már nem, vagy nem lehet látni.

De nem rég láttam őket hivatalos ügyet intézni, és az exem meg sem szólalt, végig a nő beszélt. De előtte máskor meg azt hallottam, hogy az exem beszólt a nőnek, hogy mi a francot akar, de az egy másik alkalom volt.


2022. aug. 4. 17:06
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

nem változott meg, a baba miatt vette el

amit látsz közösségi médiában csak a felszín, nem tudod mi van valójában közöttük

2022. aug. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!