Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiaknak nem szabad másra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak nem szabad másra vágyni mint amilyenek, csak a nőknek?

Figyelt kérdés

Példa tiktok: [link]


Mostanában láttam ebből jó párat, nem ez az egy van.

És nem konkrétan vele van bajom, ez csak egy példa.


Ha sovány nem kigyúrt férfiak, nem vágyhatnak sovány formás nőre.

Akkor a nők miért vágyhatnak 150cmsen minimum 180cm pasira?

És nem konkrétan a magasságra akarom kihegyezni. Lehet akármi tulajdonság. Másik példa a kor is lehet. Hogy szabad a nőknek 10-20 évvel idősebb férfira vágyni a nőknek?



#szólásszabadság #A bunkóság emberi jog. #Párválasztás joga #Szabad szerelem
2022. aug. 6. 14:39
1 2 3 4
 1/38 A kérdező kommentje:

Gyengébbek kedvéért még egy pici:

Nem kell mondani hogy nem minden nő vágyik ezekre. Mert tudom. Én nem állítok ilyesmit. De azt nem lehet tagadni hogy ezekre a vágyakra van szép számmal példa. Ha egyik nemnek nem jogos akkor a másiknak se. Nekem Az az állításom hogy mindkét nem arra vágyik amire akar. És olyan prosztó lehet ahogy neki tetszik.

2022. aug. 6. 14:40
 2/38 anonim ***** válasza:
91%
Nyugodtan vágyhatnak. Csak ha történetesen nem kapják meg (esetleg sorozatban), akkor ne sírják tele vele ezt a fórumot, ennyike.
2022. aug. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
100%
Vágyni szabad bármire, bárkire.Azt nem veheti el tőled senki, meg nem is korlátozhatja. Inkább az a kérdés hogy amire vágyunk, azt megkaphatjuk-e :)
2022. aug. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
100%
Önmagában nem az a baj, ha valaki vágyik valamire / valakire. A baj az, amikor úgy véli, hogy a vágyott dolgot / személyt alanyi jogon meg kellene kapja az élettől, és így reklamál.
2022. aug. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
87%

Nem igazán értelek. Ki szabja meg neked, hogy mire vágyj? Egyáltalán ki lát a fejedbe, hogy megítéljen emiatt? Felőlem a 170cm/103kg alkesz senkiháziak is formás, csinos csajokra csorgatjatják, csak ne hisztizzenek, ha nem jön össze.


Hadd szemléltessem egy példán keresztül: VÁGYHATOK RÁ, hogy havi 30 ezerért béreljek egy szép, tágas lakást Budapest belvárosában, de azért mégis ultra ciki ezt kimondani.

2022. aug. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:

🙇‍♂️

Kérek mindenkit hogy az itt uralkodó incel hisztitől tekintsen el.

Természetesen senkinek nem jár alanyi jogon kapcsolat, csak vágyhat arra amire akar.

Kőszike. 😁

2022. aug. 6. 14:54
 7/38 Semuhi ***** válasza:
100%
Nekem kigyurt fasziként olyan vékony volt a barátnöm hogy olyan vékony lányt nemláttam még soha de én elfogadtam olyannak amilyen .. ö magát már nem annyira..
2022. aug. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
56%
azt írod #A bunkóság emberi jog. De miért kell bunkónak lenni? Nekem is vannak igényeim, de ezt kulturáltan fogalmazom meg és ha lekoptatok valakit azt is kulturáltan teszem, vigyázok arra, hogy ne bántsam meg a másikat. Miért kell bunkónak lenni, sőt ezt emberi jogokhoz hasonlóan védeni?
2022. aug. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:

5. Sovány nyurga gyerekek kicsit részegen lényegében annyit nem mondhatnak annyit hogy durván elhízott nőre nem vágynak.

Mert a feminista gyűlölet kampány kicsinálja őket.


Nehogy már egy ~90kgos 180 magas pasi ne mondhassa azt hogy neki nem felel meg egy 160cm magad 160kgos nő!

2022. aug. 6. 15:00
 10/38 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell ezt külön megmondani? A testbeszédedből le fogja vágni. Én is így koptatom le a pasikat, nem mondom a képükbe, hogy te nem felelsz meg az 50 kilóddal, 160 centiddel stb.
2022. aug. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!