Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan parfüm számotokra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan parfüm számotokra Kedves Férfiak, ami teljesen felizgat, ha megérzitek egy nőn? (Lányok tapasztalatai is jöhetnek)

Figyelt kérdés

Találkozni fogok egy férfival, akit szeretek, tudja, de nem jelez vissza semmit. Szeretném kicsit bolondítani az illatommal, fokozni azt, amit látni fog. :)


Javaslatok? Mit vegyek?


2010. szept. 23. 10:48
1 2
 1/13 Fülünyúl ***** válasza:
47%
Jó ha egy nőnek jó illata van, de nem a parfümöd dönti el, hogy megdönt-e. A férfiak szaglása eredendően rosszabb, ezért az illatok megkülönböztetése számukra nem is olyan fontos. A férfiak ahogy csak 16 színt különböztetnek meg, ekképpen szaglásban is kétféle létezik náluk: büdös és illatos. Szóval nem a parfüm lesz a lényeg, ez biztos.
2010. szept. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Én például nem tudok különbséget tenni a parfümök között.

Nem tudom, de erősen gyanitom, hogy ezzel a nagy többségbe tartozom a férfiak között. És ez nem szándékos dolog, egyszerűen képtelen vagyok rá.

Ezenkivül nem is nagyon szeretem, ha méterekről is érezni lehet egy nő illatát. Persze ez nem jelenti azt, hogy egyáltalán ne használjon ilyesmit. Jó dolog az egy határig.

Ebben viszont nem biztos, hogy minden férfi egyetért velem.


Izgalomba egy illat engem önmagában biztosan nem hoz, csak akkor ha egy izgató nő társul hozzá.

2010. szept. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Jajj, ne értsétek félre, itt ágyról szó sincs.


nagyon jól kijövünk egymással, kölcsönös volt a vonzalom, míg össze nem vitáztunk. Végre megint találkozok vele. A kinézetet úgy értettem, hogy jobb az alakom, edzek, jobban nézek ki külsőre.


Szeretnék egy olyan illatot, ami tetszik neki, ha megpuszilom pl.


Hallottam hogy vannak elvileg parfümök, amik köztudotta hatnak ránk. Rám pl hat egy finom férfi parfüm. Vonzóbbá tszi a viselőjét, de ha eleve az, ez természetes.


Így már remélem, értitek.


Köszi az eddigi kommenteket!

2010. szept. 23. 11:11
 4/13 anonim ***** válasza:

Igen, a parfüm az vonzóvá tehet egy nőt.

Csak azt akartam mondani, hogy szerintem teljesen mindegy, hogy milyen. Én biztosan nem tudok különbséget tenni két márka között. Nekem mind csak egy illat, és mindegyik egyforma.


A nők ebből a szempontból másképp működnek.

2010. szept. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

:) értem, köszönöm.


Talán jönnek hölgyemények, akik elárulják, kinek mi jött be ilyen téren. Személyes tapasztalatok stb..

2010. szept. 23. 11:28
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
sz@rszag
2010. szept. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Már itthon is van parfüm tanácsadó.Kb 80 van belőle az egész világon.Bemész hozzá,megszagolgat és a te természetes illatodhoz választ neked parfümöt.Persze az is befolyásolja a választást,hogy mi a célod vele,neked a csábítás.

Kb 20ezer egy ilyen tanácsadás,és a kész parfümök is 20-30ezerbe kerülnek itt.

2010. szept. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ja, csak a gáz az, hogy kikever valami sz_rt, ami nem is tetszik, és essék, fizessek, mert ő elvégezte. :D:D:D:D Rizikós, ennyire nem kell bonoylítani a dolgot. :)
2010. szept. 23. 13:43
 9/13 A kérdező kommentje:

Én erről hallottam sok jót:


Aquolina:Pink Sugar

2010. szept. 23. 13:53
 10/13 anonim ***** válasza:

:)Nem kever ki semmit.Egy kikevert egyéni parfüm 10millió ft-nál kezdődik.A meglévőkből ajánl valamit.

De írt be a gugliba,hogy parfümőr.Ez nem egy kamu szakma.

2010. szept. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!