Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet elfeleteni azt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet elfeleteni azt a lányt akit megszeretettem de ő nem engem választott?

Figyelt kérdés

Nagyon szomorú vagyok már rég óta. Most is gondom azzal a fiúval van én meg itt szomorkodom, ő meg már rég elfelejtett:(

Hogy lehet ezen túltennie magát az embernek?


2022. aug. 7. 17:27
 1/4 anonim ***** válasza:
86%

Egy másik lánnyal.

Otthon gubbasztani és azon agyalni, mit csinálnak most, teljesen felesleges és sehova nem vezet

2022. aug. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én voltam így, mint te. 1,5 év kellett hozzá, mire sikerült. Utólag azt mondom, max 1 hónapig lehet gyászolni, aztán gyerünk tovább... értelmetlen tovább várni a semmire.

Fölöslegesen el fog menni az időd a semmire. Ezidő alatt simán mással megismerkedhetsz, akivel ugyanez kialakulhat... csak legalább viszonoz, nem úgy mint ez a másik, aki elhagyott.


Vagy életed végéig rajta függenél? Az neki is teher lenne, meg neked sem reális... meg tök egyoldalú.


Most esélyed lett megtalálni azt, akivel ez sokkal jobban fog működni. Jobban jártál igazából, csak még nem tudod.

2022. aug. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az a trükk, hogy nem elfelejteni kell, hanem feldolgozni a csalódást, veszteséget. Hasonlóan, amikor meghal a nagymamád. Őt se kell elfelejteni, sőt, meg kell őrizni az emlékét. De attól lehet és kell is élni tovább.. Nagymamát nem, de szerelmet találhatunk másikat, akár többet is. Sőt akár egyszerre többet is.:)
2022. aug. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Minek szomorkodsz? Nyilván semmi nem volt köztetek, ha mással jött össze, még csak komoly érzelmi veszteség sem ért, van ilyen. Ebbe beleragadni felesleges, 100x nagyobb fájdalmak fognak érni, ha egyszer párkapcsolatban leszel. Az élet megy tovább, te meg kezdj el másokat is megismerni!
2022. aug. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!