Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megosztanál egy olyan az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megosztanál egy olyan az ismerkedés alatt történt csalódást, ami "megvislet"?

Figyelt kérdés

Hogy történt, mi történt, tudod-e az okát miért így végződött ha minden terv szerint alakult? Jöhet meghökkentő, szomorú, vidám, mindenféle történet.

Privátban is szívesen meghallgatom, ha ide nem mered, nehogy felismerjenek.

😇


2022. aug. 9. 18:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tinder match, egy hónapig nem tudtunk találkozni, mert először beteg voltam, aztán elutazott, majd én utaztam el, de minden nap beszéltünk. Volt három randink, szerintem mindegyik nagyon jól sikerült. A másodikon főzött nekem, a harmadikon együtt is aludtunk összebújva. Ezután közölte, hogy nagyon tetszem neki, és nagyon jól elvagyunk, de bocs, nem akar többet barátságnál.
2022. aug. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ismerkedésnél még nincsenek mély érzelmeim hogy megviselne, de estek már dolgok rosszul


Pl bnommel voltam amikor megismertunk 1 srácot. Aki kiderult majdnem velem egy napon szuletett, egyforma nehézsorsú előzmenyeink vannak, es kiderult ugyanabban a közben lakik ahol en. Valojában minden passzolt köztünk, a bnőm közben meg nem egyszer kiröhögte, és a végén a bnőmre kezdett nyomulni.


Vagy volt olyan pasi, aki lekezelt magas lóról beszélt velem, padokon csöveztett randin, elintezett egy joreggel joejszakattal üzenetekben es kiderült hogy nöje van es az mellett társkeresőzik csak.

Nagyon rosszul esett mert a netes ismerkedésnél azt hittem végre egy normális srác a sok dagadt vagy igénytelen vagy paraszt mellett akik fent vannak. És az egyetlennel, aki miatt egyaltalán reménykedni kezdtem, hogy van normális férfi, így jártam.

2022. aug. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
41%
Nem osztanám meg, itt sem, és privátban sem. Mert ha leirnám, és vissza olvasnám , én sem tartanám magam normálisnak. (Lehet nem is vagyok). Semmi szükségem arra hogy ezt egy idegen is megerősítse.
2022. aug. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
32%
Nem
2022. aug. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Valahogy elfelejtette megemlíteni azt a kis apróságot, hogy egyébként távkapcsolatban él, és nem csak engem hülyít mellette.
2022. aug. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!