Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Felbosszantja magát és nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felbosszantja magát és nem lehet vele beszélni. Másnak is ilyen a párja? Szakítóok ez?

Figyelt kérdés

Ha veszekszünk (általában hülyeségen) hamar felbosszantja magát, és nem tudok vele beszélni. Másnapra elfelejti az egészet és minden szuper.

Elnézhető?


2022. aug. 10. 18:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
Nem, nem ilyen a párom. Nekem felnőtt.
2022. aug. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%

Hát hosszú távon idegesítő és romboló tud lenni, ha egy ember képtelen megbeszélni vagy jól kezelni a konfliktusokat.


Neked kell tudni, hogy te ezt képes vagy-e elfogadni vagy pedig neki kellene változtatni, ha meg akar tartani maga mellett.

2022. aug. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%

Gondold át hogy neked megéri e.


Vitatkozz veke ha kell,de ne a vita hevében próbáld meg megbeszélni vele a dolgot,mert akkor nem lát nem hall...


Mondd el mit gondolsz,ha felkapja a vizét akkor kicsit hagyd magára,hogy lenyugodjon,átgondolja, és amint látod rajta hogy kiment a fejéből az ideg, próbálj meg vele szép stílusban,teljesen nyugodtan beszélni. Ha nem megy akkor mondd meg hogy vele semmit se lehet megbeszélni, és vegye már észre magát!


De ezt te érzed hogy így bírod e vagy sem ezt a kapcsolatot.

2022. aug. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Attól függ, ilyenkor mindent hozzávág a fejedhez amit csak tud, ott szúr oda ahol fáj? Mert az ilyen indulatot nem lehet elnézni.. Vagy felnő és kontrollálja az érzelmeit mint egy férfi (vagy nő) vagy felejtsd el. Főleg ha ilyen apróságokon hogy másnapra elfelejti, mi van ha igazi veszekedés lesz? Az ilyen hangulatingadozás nem játék, én nem ismerem őt, de volt hasonló gondom.. Nem lett szép vége mikor komoly vita lett belőle
2022. aug. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés így egyoldalú. Értem, hogy hülyeségeken veszekedtek, de ha azt pl mindig te hozod fel, akkor már teljesen máshogy néz ki a történet.
2022. aug. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nekem sem fér bele.

Akkor valóban se hall se lát, de ha lehiggadva próbálom elcsípni jó kedvében akkor meg azért húzza a száját, hogy ne akarjam elrontani a szép napunkat. Nagyjából ez zajlik.

Akkor ez szakitás. 🤧😭

2022. aug. 10. 19:02
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Az exem nekem is ilyen volt. Semmit se tudtam vele megbeszélni,mert minden hisztizett,pedig a jó kapcsolathiz elengedhetetlen a kommunikáció! Muszáj mindent őszintén megbeszélni,ami nem tetszik egyből mondani,nyugodtan átrágni.
2022. aug. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nézd el nyugodtan. Mikor szenvedni fogsz később, akkor meg add elő hogy mindenér a párod a hibás.
2022. aug. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

1. Ha nem változik meg és vele maradsz, akkor fogadd el, hogy ilyen , de soha senkinek ne panaszkodj többet.


2. szakíts vele.

2022. aug. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez kb. olyan, mintha áthajtana rajtad kocsival,majd másnap mosolyogva közölné, hogy nah, most szex lesz...Beteg és önző emberek mellé nem való partner, ez örök igazság.
2022. aug. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!