Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nektek mennyi kell,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek mennyi kell, hogy keverjetek, pettingeljetek, esetleg lefeküdjetek valakivel? Mondjuk egy házibuliban?

Figyelt kérdés
Tehát elég, ha csak ott ismeritek meg az illetőt a bulin, és bejön, vagy esetleg régebbről, vagy talán évekre visszanyúló közeli, bensőséges viszony kell?
2010. szept. 23. 16:50
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

keverjetek alatt a kavarjatojot érted ?:P

Egyébként szerintem a feloroltak közül bármelyik esetben megtörténhet :) + alkohol vagy egyéb.

2010. szept. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
38%
nekem nem buliban volt, de talán leírom, szal annyi kellett, h ismertem a srácot már olyan 8-10 hónapja, nagyon jófej, minden nagyon sokat segítettem nki csajdolgokban, legjobb barátok lettünk, aztán pár hónapig nem beszéltünk, de majd minden nap találkoztunk és akkor köszöntünk... aztán egyik nap mikor találkoztunk (utcán) ez még nyáron volt, nagyon furán nézett, meg minden, aztán ráírtam este msn-en... és másnap átjött hozzánk és megtörtént... ugyanez a napokban, de most megint legjobb barátok vagyunk :9 szal ja, jóbaráttal ha vonzódok is hozzá, és nincs pasim, akkor lefekszek, mert ezt úgy ítélem meg, h kisegítjük egymást a nehéz időkben...
2010. szept. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
bár mondjuk keverni nem szoktam (2. voltam)
2010. szept. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, a kavarásra gondoltam, csak nálunk itt kinn a pusztába a ganédomb mellett aszongyák, hogy keverés.
2010. szept. 23. 17:06
 5/8 anonim ***** válasza:
Én egyikbe se mennék bele, max ha ismerem a fiút és már találkoztunk párszor, akkor csók lehet belőle, de petting és szex semmi képen nem fér bele.
2010. szept. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát max csók,vagy ha pl a mostani barátommal talákoznék szakításunk után egy házibulin, vele valószinű hogy megtörténne minden, mert azt hiszem, ennél jobb szeretkezésem senkivel sem lesz.
2010. szept. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
sok-sok pia...szerintem...
2010. szept. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ha párkapcsolatban élek, akkor semmiféleképpen nem történik meg egyik sem.

ha nincs párkapcsolatom, akkor a kavarás, flört, csók, petting max.

2010. szept. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!