Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen okai lehetnek ennek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen okai lehetnek ennek, mi húzódhat meg a háttérben?

Figyelt kérdés
Kérlek soroljatok fel néhány jó és célzatos okot arra,hogyha valaki nem válaszol az üzenetekre Facebookon. "Mi áll a háttérben?" Szóval van egy nagyon jó, aranyos, kedves és bájos lány ismerősöm és eddig jól megvoltunk,úgy érzem ennél sokkal több alakult ki kettőnk között, mint egy egyszerű barátság és ez a részéről is érezhető volt. Bár eddig még nem találkoztunk élőben, de már sok minden mást csináltunk együtt, mint beszélgettünk, chateltünk, leveleztünk, audio és videochaten beszéltünk, fényképeket, ajándékokat küldtünk egymásnak postán, stb... Soha nem sértettem meg semmivel. Viszont az utóbbi időben, kb (2 hete) csak azt látom, hogy néha elolvassa a leveleimet de nem válaszol rá. Erre szeretném kérni a segítségeteket ha lehetséges, hogy milyen okai lehetnek ennek a háttérben. Köszi!:)

2022. aug. 14. 16:40
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
100%

Nyomulsz rá, de ő nem akar kapcsolatot

Bepasizott

2022. aug. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 A kérdező kommentje:
Értem. Sajnos lehetséges,de ezt nem lehet elmondani,miért nem őszinte velem, eddig azok voltunk egymással, legalább is én mindig az voltam vele. De várnék további hozzászólásokat is.
2022. aug. 14. 16:47
 3/43 anonim ***** válasza:
97%

Csak szórakozásként beszélt veled és most van jobb dolga/ társasága

Csak unalomból beszélt veled és most van jobb dolga/ társasága

Lelki problémái voltak és veled tompította, de már jobban van és van jobb dolga/társasága

Megismert egy pasit aki jobban bejön neki és már nem akar veled beszélni

És ezek közé tehetsz "és" és "vagy"-ot.

L

2022. aug. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
100%
Valszeg nem online pasit akar magának
2022. aug. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
Mindehhez hány évesek vagytok, mióta tart?
2022. aug. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 A kérdező kommentje:
Ez egy trend a nőknél,ha bepasiznak akkor leszarják a már meglévő barátjukat ilyen módon, mert már más ismerőseimmel is előfordult hasonló történet.Ez szinte előírás, hogy ezt kell tenni a másik emberrel??
2022. aug. 14. 16:51
 7/43 A kérdező kommentje:
Legalább 2 éve tart és nem vagyunk tizenévesek.
2022. aug. 14. 16:53
 8/43 anonim ***** válasza:
Ismerős :(
2022. aug. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
83%
Nem, nem egy trend, te kérdezted, hogy ő miért csinálja!! Ki így, ki úgy. Ne hisztizz. Minden ember más, vannak bunkók, flegmák, van mindenféle.
2022. aug. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
100%
Jaj két éve nem léptél semmit könyörgöm...mire várjon. Tudom bunkóság attól még amit csinál, hogy nem informál! De ha akarsz valakitől valamit, ne tipródj két évig basszus. Teljesen lelombozod még ha akarnál is tőle valamit :D
2022. aug. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!