Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak páromnak évfordu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak páromnak évfordulós ajándékként?

Figyelt kérdés
Különböző okok miatt nem volt időm venni neki semmit :'). Holnap lesz hogy 3 éve találkoztunk és semmi ötletem mit kellene csinálnom... Pár órám lesz csak, mert túlórázok és valami romantikus de viszonylag gyorsan elkészíthető ajándék kellene. Nincs ötletem, ezért kérek itt segítséget, akár konkrét képet is beszúrhattok, azt megköszönném. Kreativitással nincs gondom, csak ötlethiányban szenvedek. Párom 36 éves férfi.
2022. aug. 14. 17:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Süss valami sütit, pl brownie, azt csak összedobod és megsütöd. Ízlésesen dekorálod.

Lefoglalsz valahol egy wellness hétvégét kettesben vagy ha szereti a sportokat, akkor valami ahhoz kapcsolódó dolgot.

2022. aug. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem semmit. Bocs, de venni továbbra is egyszerűbb, másrészt személy szerint gyűlölöm az összecsapott giccseket, amiket csak azért készítettek, hogy legyen valami és te legyél a szemét, ha legszívesebben kibasznád azt a porfogót. Én szeretem az igényes, saját kézzel készített ajándékokat, de láttam a párom dolgozni ilyeneken és az nem pár óra, hanem napok, hetek.


Vagy vegyél valami értelmeset vagy süss süteményt.

2022. aug. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Gyertyafényes vacsi?

Megismételni az első randitokat?

Sétálni egyet valahol és csak beszélgetni?


Gondolj valami személyesre. Szerintem a közös élmények sokkal többet érnek, mint a tàrgyak.

2022. aug. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Tele van a hűtő szerencsére... És minden hétvégén megyünk valahova (kirándulás, strand stb). Mit vegyek?
2022. aug. 14. 17:57
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudjuk mit vegyél? Egy szót sem tudunk a párodról… honnan kellene kigondolni, hogy mit szeret, ha te magad sem tudod?
2022. aug. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy jó szex kell neki.
2022. aug. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
#6 Lehet az lesz. Boltba sincs időm menni, nagyon kifutottam az időből.
2022. aug. 14. 18:04
 8/9 anonim ***** válasza:
A második év után nem tudtad, hogy egy év múlva három éve lesztek együtt? Egy eved volt kitalálni valamit, ez a “nincs idom” baromi nagy kifogás. Ha érdekelt volna, akkor lett volna rá időd.
2022. aug. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
#8 ez igaz. De nem volt eszemben, csak most hogy már itt van. Na mindegy, tavaly sem kapott semmit. :( Csak utólag.
2022. aug. 14. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!