Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nősül meg, aki 40 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nősül meg, aki 40 éves koráig ellene volt a házasságnak?

Figyelt kérdés

Egyik rokonom 40 éves. A gyereke anyját sem vette el huszonéveset, aztán szakítottak. Mindig azt mondta, az csak egy darab papír. Nemrég megismert egy elvált nőt, és alig pár hónap után azt hangoztatja, hogy feleségül fogja venni. Már gyűrűket nézeget, teljesen el van varázsolva. Mintha kicserélték volna, folyton vigyorog, a barátai fel é azóta nem néz, csak a nő létezik. Előtte mindig azt mondta, nem kell nó, mert azokkal csak a baj van meg csak mindenbe bele szólnak stb.

Ez valami kapuzárási pánik szerű lehet? Csak azért vagyok kíváncsi, mert mindenki csodálkozik ezen a változáson, és ha elveszi a nőt, nem fogja egy nagyon megbánni....


2022. aug. 15. 15:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Aki szerelmes lessz megbolondul.

😬

Gezzz mindenki lehet még így.

2022. aug. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
86%
Egy pasi csak addig nem akar házasodni amíg meg nem találja azt, akivel tényleg össze akar tartozni és leélni vele az életét.
2022. aug. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
80%

Az én férjem sem volt házas a gyerekei anyjával. Én sem voltam házas a fiam apjával. 40+-osok vagyunk. Májusban volt az esküvőnk.


Más partner volt, másképp gondoltuk. Lezártuk a korábbi kapcsolatunkat, megismerkedtünk, egymásba szerettünk, átbeszéltük és úgy döntöttünk, hogy összeházasodunk.


Miért csodálkoznak az ismerőseid ezen a hapsin? Szerelmes és találta olyan nőt, aki nem buzerálja állandóan, ahogy valószínűleg a korábbi, akire a tapasztalatát alapozta eddig, tette.


Ha megtalálod azt, aki illik hozzád és ez kölcsönös, akkor ez lesz.

2022. aug. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerelmes.
2022. aug. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
42%

Eddog nem voltak szerelmesek? Ugyanmár.


A nem házasságpartiak is szerelmesek ma is kesobb is maskor is.


Nem a szerelem hanem teljesen más van a hatterben. Vagy kautlzarasi oanik vagy az hogy 40 felett megfogja a másikat mert mást már ugysem fog talalni önmaguk bebiztositásárol van sokesetben szo, de ezt még önmaguknak is nehezukre esne bevallani mert senki nem akarja ven kecskének látni magát aki nem kell már senkinek.

2022. aug. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
94%
3-as vagyok. Sem kecskének, sem vénnek nem éreztük magunkat, nem ezért házasodtunk. Amúgy maradhattunk volna ugyanúgy élettársak, ahogy előtte már 3 évig. Vén kecskeként ugye;)
2022. aug. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem egyforma minden szerelem.
2022. aug. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
6irtam hogy ezt maguknak sem vallják be. Elore varhato volt a vedekezes;)
2022. aug. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ja elnézést. Akkor magunknak se vallottuk be. Fő, hogy te tudod. A vén kecske neje;)
2022. aug. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
53%
nem akar öreg napjaira egyedül maradni
2022. aug. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!