Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 8 év korkülönbség sok fiatalok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

8 év korkülönbség sok fiatalok között?

Figyelt kérdés
2022. aug. 16. 21:44
 1/7 Mathus ***** válasza:
attól függ milyen fiatalok. 16-24, 18-26 is necces, alatta meg beteg.
2022. aug. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
18 a lány
2022. aug. 16. 21:51
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem, teljesen rendben van.

Persze úgy már felvett némi problémát, hogyha 10 éves a másik.

Tehát ha nem te vagy az idősebb szerintem az rendben van. Sok lánynak van idősebb barátja. Sőt szerintem a kapcsolatok többségében a férfi az idősebb.

2022. aug. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%

Feltételezem, hogy a lány a fiatalabb bár nem írtad le, de csak nem egy tízévessel van együtt. Mert az nagyon nem lenne oké.


A 18-26 nem az a hatalmas korkülönbség amin ki kéne akadni, viszont ismerősi körben a legtöbb ilyen kapcsolat szétment és utána a lányok gyakran kifejezetten hozzájuk korban közelebb állót kerestek (a fiúk érdekes módon nem, szóval látszik ki jár rosszabbul ebben a kapcsolatban). Mindegyik kapcsolatban a fiú volt az idősebb. Ilyenkor még nem ugyanabban az élethelyzetben van az ember, úgyhogy előfordul, hogy az idősebb fél tanítgatja a fiatalabbat, kicsit gyerekként kezeli. Ez szülhet konfliktusokat.

2022. aug. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem. Én így vesztettem szüzességem.
2022. aug. 17. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem 10, 26 évesről van szó
2022. aug. 17. 09:25
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem sok
2022. aug. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!