Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A XX. Században az emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A XX. Században az emberek később vesztették el a szüzességüket mint most?

Figyelt kérdés
én úgy érzem hogy most a XXI. századba már 15-16 éves korukba az emberek már elvesztik a szüzességüket, tehát ehez viszonyítva régebben hogy volt?:)
2010. szept. 23. 21:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100 év hosszú idő... Hidd el, hogy ez a folyamat nem 2000el vette kezdetét!
2010. szept. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%

Még 20-30 évvel ezelőtt is a lányok nagyobb része szűzen ment férjhez. A fiúk általában 17-18 évesen kezdtek nővel.

Azelőtt pedig még idősebben. Csak a pronófilmek és a csordaszellem hatására lett a korai szex divat.

2010. szept. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
46%

200 éve 14-15 évesen már szültek.


Rómeó és Júliában JÚlia 14 éves volt.

2010. szept. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem.


Pl. pont most tanultunk töriből, hogy a középkorban a nők már 15 évesen házasodhattak, de a férfiak csak 18 éves koruktól.

A lányokat már akkor is ugyanúgy megdugták fiatalon, mint manapság.

2010. szept. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
jó hát egyenjogúság elött nem is csoda ott nem volt választási lehetőség...
2010. szept. 23. 22:10
 6/9 anonim ***** válasza:

"Rómeó és Júliában JÚlia 14 éves volt."


Pontosítok, Júlia 13 éves volt, Rómeó pedig 16-18, már nem emlékszem... Bár csak napok hiányoztak, Júlia nem érte meg a 14 éves kort.

2010. szept. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
rómeó konkrétan 21 volt :)
2010. szept. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Romeó: Húsz évem már a múlt, és kedvelnek a nők. A karjuk megölel és néha meg is öl. Sok asszony szeretett, én senkit igazán. Vad átkot szórnak rám, ha meguntam egy lány hószín testét. Mért hús mért csak festék? A színlelt vágy rossz álom! A rejtett titkot várom!

Júlia: Ha nincs, ki átkarol, mert 16 sem vagy, a szív dolgairól még nem tudhatsz sokat, de nekem nincs időm! Én látni akarom, ki szeret majd nagyon! Éjszakán, nappalon vágyom csókját! Nagy ég kérlek, küldd hát! Váltsd valóra álmom! A rejtett titkot várom!


Amúgy a századelőn (1900-as évek) még mindig 14-16 éves koruk között kerültek "eladósorba" a lányok, tehát akkor házasodtak. Akinek nem volt férje 18-20 éves korára azt hívták vénlánynak...


Tehát összességében akkoriban még előbb is sexeltek a fiatalok, csak mivel az szégyen volt a lányra nézve, ha nem szűzen ment férjhez ezért a házasság előtti sex nagyon diszkréten ment (DE MENT!), házasodni meg kellett és punk tum.

Manapság meg ugye a 14 éves kis fruska kiírja facebookra meg iwiwre, hogy így szeretlek, úgy sz0pnám a farkadat bőnyállal és tangába pózol, mert az a menő.

2010. szept. 24. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
igaz, hogy régebben a házzasság után szexeltek csak, de milyen korán házasodtak már? 15-16 évesen már ugyanúgy túl voltak ezen a lányok... ha valaki még 20 évesen nem volt férjnél, az 'öregnek' számított.
2010. szept. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!