Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi arról a vélemény ha vki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi arról a vélemény ha vki azt mondja a kapcsolatot helyre akarna hozni de közben keres mást, biztos ami biztos alapon?

Figyelt kérdés

Amikor nem akar vki szakítani, hanem a végsőkig küzd, arra is képes, hogy apránként újra felépítse az egészet, belead apait anyait úgy, hogy közben a másik háta mögött másokkal ismerkedik es tovább is viszi találkozásokig is, randizgat csókolózgat azaz "kapása is van".


Az ilyen minek erőlködik a kapcsolatot helyretenni?

Ha helyre akarja tenni, miért rombolja le mással minimum önmagában? Vagy mégjobban?

Eleve miért tette tönkre a kapcsolatot, ha aztán azon izgul hogy helyretegye?

Minek akart kapcsolatot, ha majd azt tönkreteszi, amit valoszinű már előre tudott?

Hogyan képzeli ha helyreteszik, majd dobja a kialakított kapcsolatait?

Miért akar benne lenni, folytatni, helyretenni, amikor érzelmileg csak távolodik? Vagy érzelmileg már nincs is benne?

Miért akarja magára erőltetni azt, ami nem működik pont miatta?



#nem szeretve #helyretenni
2022. aug. 18. 21:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Te már megint itt vagy?A hűséges lovagod, aki nem az az ember, aki megcsal? Aki minden proli fölött áll?😂

Akkor nem értem a kérdést. Neked az volt az egyetlen szempont, hogy ne lépjen félre.

Az nem probléma, ha betegesen "féltékeny", kivág a kocsiból, kicsavarja a karod stb. Miért pont az zavar, hogy másokat is megdug, miközben próbál visszaédesgetni? Végülis nem vagytok együtt, ez nem hűtlenség. Amúgy meg úgyis visszamész hozzá, ezt ő is pontosan tudja. Nem kell ez a műbalhé.

2022. aug. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Ez nem ide jött volna gondolom.


4 éves kapcsolatról van szó, ami elromlott a párom miatt. Én már feladtam. De ő nem akarja ezt elengedni. De közben meg ismerkedik.


A válaszok eddig arról szóltak csak hogy édesem nem akar kibékülni, meg ém vagyok a bohóc stb.

Aztán leírtam hogy de valóban ki aakr békülni aztán meg csend. Es egy troll a csendben.

Na köszöntem.

2022. aug. 18. 21:45
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Kell valaki aki biztos pont, de kell neki a kaland is mellette. Ha annyira csak a kapcsolatot akarná, mással nem foglalkozna, azaz nem keresgélne... A többi csak duma, amint elmondod manipulál is.Az ilyet felénk úgy hívják h sz@rházi
2022. aug. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is igaza van annak a válaszolónak aki írta, hogy bohócot csinál belőled. Ne haragudj de erre nem lehet mást írni.

Ha meg ezek után is csak arra figyelsz, hogy mit mond (családi események, haverok stb) arra meg nem, hogy mit tesz (másokkal randizik, csókolózik), csak még jobban hülyének fog nézni mert látja, hogy nincs tartásod.

Ne az ilyen primitív tahókat elemezd hanem magadat, hogy miért is pazarlod rájuk az idődet.

2022. aug. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Akitől te kapcsolatot akarsz, amellett randizgatsz? Mert ha meg az elejen lennének azt mondanám, hogy annyira nem gaz, mert sokan tartanak több vasat a tűzben de basszus, ti 4 évet együtt voltatok!

Ha ezek után annyira vágyik rad, hogy másokkal is ismerkedik és dug, akkor szerinted mennyire akarja ezt? Nekem is volt exem, aki vissza akart jönni, tepert, de közbe mással is próbálkozott. Tudod,mi lett a vége? Elküldtem a francba a másikhoz. Ahogy a normális emberek teszik.

Plusz ha jól értem,nem vagytok már együtt. Ha szakitottatok, kinek készítek újra ? Hülye vagy ?

2022. aug. 19. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
80%
Miért? Azért, hogy lássa mennyire vehet még téged hülyére. A jelek szerint ez sikeresen működik, hiszen ezen agyalsz. Az emberek többségét nem lehet megmenteni önmaguktól, téged sem.
2022. aug. 19. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha te már elengedted akkor nincs miről beszélni! Nem értelek.
2022. aug. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!