Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányoknál hány éves kortól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányoknál hány éves kortól nem normális dolog a szüzesség? 25/L

Figyelt kérdés
Még nem volt barátom, önbizalomhiány, meg gyermekkori sérelmek miatt járok pszichológushoz meg próbálok nyitni a világ felé. A volt osztálytársaim meg évfolyamtársam már évek óta komoly párkapcsolatban vannak, vagy most házasodnak. Már a facebookra sincs kedvem fel menni mert azt érezteti velem a képekből látva, hogy nagyon le vagyok maradva. Pedig normális, kedves, aranyos lány vagyok, befejeztem az egyetemet ami 3 év volt most már pedig dolgozom egy ideje teljes állásban. A munka mellett még szoktam a hobbikra időt fordítani.
2022. aug. 27. 09:20
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Nincs ilyen, hogy meddig normális, semmi baj nincs azzal, ha valaki szűz
2022. aug. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen hatodrangú dolog, hogy az vagy-e még vagy sem. Ezen ne görcsölj, ha hiányérzeted van, például úgy érzed, hogy már szeretnél egy párkapcsolatot, akkor azt nem az fogja befolyásolni, hogy szűz vagy-e még vagy sem, hanem hogy teszel-e érte valamit, próbálsz-e ismerkedni másokkal.
2022. aug. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem se kellene számítania a kornak, hogy ki hány évesen szűz. Vannak érzelmesebb emberek, meg alakulhat úgy az életed, hogy nem ez a fő problémád. Az én feleségem is 25 evesen szűz volt még mikor összejöttünk, mert nem talált olyan embert, akivel úgy érezte volna, de főleg inkább mert 'nem volt jól' lelkileg és először magát hozta rendbe, szakember segítségével is.

Én meg támogatóan és türelmesen álltam hozzá, és nagyon rövid időn belül meg nem mondtam volna, hogy előttem nem volt tapasztalata. Ha két ember összeillik, az érződik, és egyáltalán nem számítanak ilyen apróságok. Sokkal inkább az egymáshoz való hozzáállás, a támogató kapcsolat. Neked is csak annyi kell, hogy olyan embert találj, aki igazi társként tud viselkedni - már az elején is.

2022. aug. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szard le, éld az életed ez a te utad lehet holnap lesz barátod lehet nem holnap ,ha rágörcsölsz azzal csak még egy problémát generálsz.

Én 29 vagyok és szűz ez csak egy címke nem ez számít.

2022. aug. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem ettől függ, hogy valaki normális-e vagy sem. Van, aki szerint igen, de ők felszínesek és csak hallották valahol, és azóta ők is azt szajkózzák, hogy ha pl. 12 évesen még szűz vagy, akkor komoly gondok vannak veled. Aztán lehet, 30 éves korodban neked már boldog, életet végéig tartó kapcsolatod lesz, míg annak, aki 17 évesen elvesztette és állandóan leszólja azokat, akik későn vesztik el, lehet, neki 30 éves korára semmilyen kapcsolata nem lesz és semmi nem is fog neki összejönni már. Például.
2022. aug. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!