Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nektek jól szokott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek jól szokott esni ha egy pasi odajön hozzátok és próbál veletek ismerkedni?

Figyelt kérdés
Feltéve akkor ha normálisan teszi.

2022. aug. 28. 14:59
 1/7 anonim ***** válasza:
45%
Igen, jól esik. Akkor is, ha nekem egyáltalán nem jön be, egyszerűen csak jó érzés, ha érdeklek valakit annyira, hogy odajön ismerkedni.
2022. aug. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
14%
Csak akkor esik jól a nőknek, ha jó pasi ismerkedik, ha csúnya pasi, azt zaklatásnak veszik.
2022. aug. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%

Ha normálisan közeledik, jól esik igen. A zaklatás onnan kezdődik, ha nem akarja elfogadni az elutasítást és erősködik vagy számonkér. Duplán rossz érzés, ha ezt olyan szituációban teszi, ahol nem tudok “elmenekülni”. Tehát buszra várakozás közben, vagy ha sétálnék tovább, mert útközben szólítanak le, de jönnek utánam.


Ilyenkor csak az segít, ha bunkó vagy. És akkor már persze én vagyok a tajparaszt…

2022. aug. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
37%
3as ez nemcsak a nőknél van így. Férfiként is irritáló, ha férfi kezdeményez beszélgetést, csak azért, mert dolgoztunk egy helyen pár napig és "kicsi a világ". Aztán nyomja 20 évesen az élet igazságait, a nagy élettapasztalt hülyegyerek, aki egyetemet akar elvégezni meg érettségit és megváltást fog hozni az életében. Nagy szarrakás... Basebalsapkás nyomorult szar. Jó hogy idővel vette a lapot és lekopott.
2022. aug. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én legalább a kérdésre válaszoltam. 😂
2022. aug. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem, mert amikor megmondom hogy foglalt vagyok, a többség rögtön lekrváz, hazugnak nevez, stb., de olyan is akadt, aki azt akara, hogy mutassak bizonyítékot (WTF? :D)
2022. aug. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, jól esik, de az is, ha valaki csak barátkozni akar velem.
2022. szept. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!