Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan érdemes Tinder profilt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érdemes Tinder profilt csinálni?

Figyelt kérdés

Mostanában játszadozom a gondolattal, hogy létrehozzak egy Tinder profilt (tudom-tudom, ezen az oldalon a sárga földig le van húzva a Tinderes ismerkedés maga, de jobb opciót nem találtam és a spontán, élőbeni ismerkedés nekem nem megy, szóval marad ez). Viszont fogalmam sincs, hogy milyen képeket szoktak/"kellene" feltölteni. Vannak képeim, amiket szeretek, de ezek ilyen 0 smink, túraszerkós képek, tehát nem az a nőcis stílus..

A kérdésem az lenne, hogy ezeket érdemes egyáltalán feltölteni vagy úgyis mindenki a filteres/többet mutató ruhában lévő lányokat részesíti előnyben?

(kinézetre kb. átlagos vagyok, szóval ilyen téren nincsenek illúzióim)



2022. szept. 1. 19:39
 1/5 anonim ***** válasza:
5%
Sehogy ^^
2022. szept. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
Én jobban kedvelem azokat a lányokat, akik nem rakják ki mindenüket, de el lehet veszni a tekintetükben. Persze én csak egy vagyok a sok közül, szóval olyat rakj ki, ami úgy érzed leginkább jellemez téged, mert úgyis mindenkinek más tetszik.
2022. szept. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%

Én sosem a legjobb képeimmel ismerkedtem, mert nem akartam, hogy olyanokat fogjak ki, akiknek csak a külsőségek számítanak.


Nekem amúgy a tinder nem jött be, fb társkeresőt használtam ☺️

2022. szept. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
48%

Figyelj reggel ha kócosan felkelsz a pasi mellett az lesz az igazi.


Szóval inkább legyél original

2022. szept. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
70%

Ha nem alkalmit keresel, akkor légy önmagad.

Bár nőként mondom, de azért talán számít: szerintem egy túrázós, őszintén mosolygós kép sokkal jobb, mint egy rommá vakolt, "mindent kipakoltam" fotó.

:)

2022. szept. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!