Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vagy mennyit ér meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vagy mennyit ér meg egy nő a napjaitokban a jelenlegi életetek szükségletében?

Figyelt kérdés
Érdemi választ szeretnék kapni komment hozzászólásban

2022. szept. 2. 17:51
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Semmit. Folyton hisztizik, baja van, akar valamit, ha bármire azt mondom nem érdekel, löki tovább 40x újra meg újra. Nekem ez nem kell, gondolkozom rajta hogy b... legyek.
2022. szept. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Havonta egyszer 20.000, a szex ezzel le van tudva. Igényem lenne többre is, de barátnőt nem engedhetek meg magamnak anyagilag.
2022. szept. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Mivel nős vagyok, így nem fizetek másnak szexért. Ha jönne magától,természetesen élnék a lehetőséggel,így 30 év házasság után.
2022. szept. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi az h mennyit er meg? Ha jo minden osszejovunk ha nem nem
2022. szept. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Nős voltam,agyonpiszkált. Megcsalt,elváltunk.

Magam vagyok és nyugodt és boldog.Soha többé egy kullancs nő nem lesz az életemben, még fél órára sem :)

2022. szept. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem vagyok anyagias, nem sajnálom vagy ilyesmi. Szimplán jelenleg csak olyanra költök ami boldoggá tesz pl hobbijaimra.

Nekem az érzelmi oldal fontosabb lenne mint a szex de nem éri meg a jelenlegi nyugalmat felrúgni még ha néha rosszabb is a helyzet. CSAK OLYANNAL ismerkedtem akik végül saját maguk sem tudták, hogy mit szeretnének de az elején jól rejtegették.

Amilyen kevés inger ér, hogy nem járok sehova csak sportolok, dolgozok, hobbi néha egy recsi amikor már olyan a helyzet és élem tovább az életem jó kedvvel.

2022. szept. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én úgy tapasztalom, hogy akivel összeillek, azért nem kell dolgozni. Vele könnyen megy minden... flottul, simán. Tehát nincs értelme „mennyit ér meg”-ről beszélni, mivel aki a legtöbbet ér, azért kell tenni a legkevesebbet. Vagyis hát nagyon nehéz rátalálni ilyen személyre, de ha megvan, akkor ott van az az érzés, hogy mintha már ezer éve ismernétek egymást, és hogy az isten is egymásnak teremtett.


Akiért küzdeni kell, meg felnőni hozzá, a szinted felett van és hasonlók, azzal nem érdemes... az kuka, halálra van ítélve.


Tehát akiért bármit is be kell áldoznom magamból, azhal nem illek össze, azzal nem lesz normális kapcsolatom soha!! Csak olyannal jövök össze, aki mellett önmagam lehetek, aki magamért kedvel, és akit ín is úgy szeretek, ahogy van. Azaz az igazi van a legolcsóbban.

2022. szept. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!