Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kell ráírni egy nőre a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell ráírni egy nőre a társkeresőkön?

Figyelt kérdés
Mármint ha a "szia, hogy vagy?" nyitás unalmas
2022. szept. 3. 22:27
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Tökmindegy, mert úgy is lesz nálad jobb party.
2022. szept. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
A társkeresőkön általában szoktak magukról jellemzést írni az emberek. Például, hogy mit szeret csinálni vagy mi érdekli. Ez egy jó alap lehet ahhoz, ha hasonló az érdeklődési körötök vagy szimpatikus amit írt, hogy ezzel kapcsolatban kérdezz tőle valamit. Lehet, hogy furán veheti ki magát, de szerintem erre hamarabb és jobban válaszolnak, mint a "hogy vagy?" meg a "mizu veled?" és társai kérdésekre.
2022. szept. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
29%

A "Szia, hogy vagy" pont az a dolog, amit még véletlenül se írj, annyit lehet rá válszolni, hogy "Kösz, jól. És te?". Igazán értelems dolog lesz belőle :D


Írj magadról pár mondatot és, hogy szívesen ismerkednél vele, várod a válaszát. Esetleg feltehetsz neki kérdést, észrevételt az adatlapjával kapcsolatban,

2022. szept. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

Jobb ha ezt meghagyod nekem köszi

[link]

2022. szept. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
65%
#4 oké, Kristóf
2022. szept. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%

Van leírása, vagy különlegesebb képe? Mindenképp arra reagálj valamit :)


Ha nincs, akkor szerintem ne is írj rá, nem gondolja komolyan a társkeresés társkeresést

2022. szept. 4. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
40%
Pl. "Szia Mari! Megtetszett a fényképed és örömmel olvastam, hogy te is szeretsz fallabdázni. Szívesen beszélgetnék veled. Üdv, Károly"
2022. szept. 4. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
24%

A "Szia!" bőven elegendő, ha a képed alapján bejössz neki.

100-ból 1 nőnél van kitöltve a profil az X-el kitöltendő részen kívül, de sokan még azt is elrontják!


Évente max. 1-2 alkalommal szoktam csak ránézni a társkeresőkre, legutóbb augusztusban volt kereken 3 olyan nő aki a képe alapján bejött és 150km-en belül volt.


Bemutatkozásuk: 1. üresen hagyva, 2. "Ismerj meg!", 3. egy telefonszám

Az első 4 éve lépett be utoljára, a másik kettőről meg kiderült, hogy hivatásos lakásos XXX.

2022. szept. 4. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
33%

#7

Na ez pl az amire biztos hogy nem válaszolnak mert nagyon gáz.

Mi ez már hogy "üdv, Károly"? Ez nem a középkor. Egyébként meg az hogy "szívesen beszélgetnék veled" teljesen felesleges mert hát mi másért írnál rá, minthogy szívesen beszélgess vele??

#4

2022. szept. 4. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
25%
#9 Igen szerintem is fölösleges ez a szívesen megismernélek és társai, hát pont ezért vagyunk itt :D az Üdv XY meg tényleg nagyon boomer, egyszer egy 27 éves srác írt így, ráadásul nem is társkeresőn, hanem volt közös ismerősünk, ilyet szól Kedves XY, blablabla írt valamit, szívesen megismernélek, Üdv XY. Na hát eleve nem egy jó kezdés, 21. század, fiatalok vagyunk, nem hivatalos levelet írunk, vegyük lazára a dolgot :D
2022. szept. 4. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!