Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan lehet tudni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni, hogy szerelem, vagy fellángolás?

Figyelt kérdés
Van párom, együtt is élünk, viszont fél éve egy másik férfi iránt is elég intenzíven érdeklődök. Nem tudom hova tenni magam, az új férfi az, akiben megvan minden, amit keresek, de a páromat nagyon szeretem. El fog múlni ez az érzés?
2022. szept. 4. 21:29
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
dehogy szereted nagyon a pártodat, ha így lenne, a másikat észre sem vetted volna, nemhogy azt mondd, ő testesíti meg számodra az ideális férfit.
2022. szept. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%
Kivel éri meg jobban együtt lenni hosszútávon? Akivel együtt vagy most és szereted, vagy aki iránt elkezdtél érezni valamit és meg van benne minden, amit keresel? Az utóbbi! Az utóbbi!
2022. szept. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%

#2 Korántsem biztos, hogy az új férfi lenne a jó választás.

Kérdezőnő, ez az intenzív érdeklődés kölcsönös? Udvarol neked ez a férfi? Független, vagy ő is kapcsolatban él?

2022. szept. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

#3 Ő is kapcsolatban van, de úgy érzem közeledik felém diszkréten. Mindig figyeli hol vagyok, elhív sétálni, beszélgetni, figyeli a social média tevékenységemet (ez csak azért fontos, mert ő egyáltalán nem ilyen típusú)

Bókolni is szokott és mindig segíteni szeretne mindenben, ha más férfival lát furcsán viselkedik

2022. szept. 4. 21:54
 5/9 anonim ***** válasza:
53%

Kérdező, szerintem beszélj vele, legjobb írásban, mert akkor nem vagy annyira zavarban, és ő is nyugodtan átgondolhatja.

De mindenképp kérd meg őt, hogy tisztázza, mi ez az egész köztetek. Ha Szeretitek egymást, akkor meg jöjjetek össze.

Fontos az érzéseidet megkülönböztetned: azt mondod, nagyon szereted a párodat. De ez szeretet vagy szerelem? És amit az új iránt érzel az vágy vagy szerelem?

2022. szept. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%
Van az a bölcs mondás hogy a “jobb a jó elrontója”. Csak nehogy aztán a 2 szék közül a földre ess..
2022. szept. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

6. "Az elégedettség érzése mellett fontos, ha boldogabbnak akarjuk érezni magunkat: a döntéseink melletti elköteleződés. Minél többet emlegetjük „Hufnágel Pistit” (tudják, „Mért nem a Hufnágel Pistihez mentem feleségül?” By Mézga Gézáné Paula) annál boldogtalanabbá tesszük magunkat. Ha döntöttünk valamit, álljunk ki mellette!"


"Tudjuk azt mondani, hogy köszönöm, elég, hogy képesek legyünk kimondani, hogy elég, tudjuk az elég jót elfogadni. Legyen elég jó a jó!"

2022. szept. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező, sajnos egy cipőben járunk. Én is nagyon szeretem a páromat, neki kéne hogy legyen számomra az álom férfi. Ez helyett én teljesen odavagyok egy nálam sokkal idősebb férfiért, aki foglalt... legszívesebben elásnám magam, utálom magam ezért,de egyszerűen nem tudok ellene mit tenni. Azt hiszem, fellángolás. A vicc az, hogy külsőre egyáltalán nem az esetem.... Tudom, hogy tetszem neki. Valami durva érzés uralkodik el rajtam amikor véletlenül meglátom. Iszonyatos vágy, sóvárgás, izgalom, felforr a vérem....
2022. szept. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8-as "utálom magam ezért" - ne utáld magad, fogadd el, hogy a párod már nem igazán izgat.
2022. szept. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!