Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, szerintetek van gond...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, szerintetek van gond ezzel a hozzáállásommal?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


23/F vagyok. Egy éve nagyon összevesztem egy évfolyamtársnőmmel. Nagyon szerettem volna összejönni vele, többször is randiztunk, végül nem engem választott. Azon akadtam ki, hogy velem egyidejűleg még két fiúval randizott, pedig direkt rákérdeztem, hogy randizik-e mással, és nemmel válaszolt. Nagyon nem bírom ha hazudnak nekem és fölöslegesen rabolják az időmet. Lehazugoztam, erre sértődött meg.


Ő tavasszal átment levelezőre, így kb december óta nem láttuk egymást.


Rámírt, hogy szeretne találkozni és beszélni velem. Erre én, hogy nincs akadálya, de ott és akkor, amikor én mondom. Erre ő, hogy ne beszéljek így vele. Erre én azt válaszoltam, hogy találkozót kér egy idegentől, akinek anno hazudott, alkalmazkodjon ő.


2022. szept. 5. 14:36
 1/8 anonim ***** válasza:
97%

Minek akarsz találkozni vele, ha ilyen véleménnyel vagy róla?

Megértem, hogy akkor mérges voltal, de azóta már el kellett volna engedni ezt a sztorit.


23N

2022. szept. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%

Tanulja meg , hogy ne bànjon úgy másokkal mint egy rakás szarral.


Én neked adok igazat.

2022. szept. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Én nem is akarnék vele ezek után találkozni... de ha meg ezek után te teszel egy ilyen gesztust, én értékelném, és nem kezdenék el még hepciáskodni. Női szemmel írom, ez egy hazug p...a, akinek még feljebb áll azok után, amiket tett. Hanyagold sztem.
2022. szept. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nőként én is azokkal értek egyet, kérdező, akik szerint egyáltalán nem is kellene neki esélyt adnod. Ettől függetlenül igazad van, de hidd el, nagyobbat nőttél volna a szemében, ha kapásból elküldted volna melegebb éghajlatra a randi ajánlatával együtt.
2022. szept. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy működök, hogy miután valaki lepattint, akkor van bennem annyi tartás, hogy ha utána később próbálkozik, akkor sem adom meg az esélyt, mert van tartásom.


Viszont ez a sértett kisfiús stílus szintén nagyon gáz. Nem kell kéretni magad és felhánytorgatni, hogy megbántottak és még mindig a hatása alatt vagy. Sokkal elegánsabb lett volna egy tömör "köszönöm, de nem szeretnék találkozni veled" mondat.


Mert így csak azt fogod elérni, hogy megint ő fog lekoptatni téged...


34F

2022. szept. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem újabb esélyt akarok neki adni, hanem arról van szó, hogy nagyon kíváncsi természet vagyok és érdekel, mit akarhat (azt írja, személyesen akar velem beszélni, akkor mondja el, mit akar,). Amíg 4-es nem írta, hogy ő a randiajánlatával együtt elküldené melegebb éghajlatra, eszembe se jutott, hogy a csaj részéről ez randiajánlat lehet.


Megírtam neki egy órája, hogy ha ez randiajánlat, a válaszom nem, ha pedig mást akar de csak személyesen mondja el, akkor találkozunk ott és akkor, amikor mondom.

2022. szept. 5. 20:48
 7/8 anonim ***** válasza:
A hozzáállásoddal nincs gond, a kíváncsiságot is megértem. Viszont a stílus, az gáz, márha így írtad neki, ahogy itt is. Ha akkor, és ott, amikor te mondod, akkor inkább javasolj helyet, időt, ha nem tetszik neki, ne találkozz vele, és kész. Aztán ha újra érdeklődik, megint megadsz egy időt, helyet, ha akkor se, megint elküldöd, hogy te akkor érsz rá. De ez így túl agresszív, és sértett viselkedés, ami nagyon visszatetsző.
2022. szept. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Na visszaírt a csaj. Fontos lehet neki a dolog, mert elfogadta az általam mondott időpontot és helyet. Péntek délelőtt találkozunk.
2022. szept. 6. 20:59

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!