Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennyire nincs feleősség érzete ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire nincs feleősség érzete ?

Figyelt kérdés
ikerül össze szednem egy elég komoly nemi betegséget az "exemtől" miután haza értem tőle rá kb 1 órára olyan fájdalmaim és más bajom is lett ami leírhatatlan .SOS-ben kerestem orvost ahol közölték hogy ngyaon gyorsan szóljak az úriembernek ,hogy minél előbb kezeltesse ki magát. hónapja tart nálam ez az egész procedúra ... Tényleg sajnálja és el fog menni ennyit közölt !!! És még azt hozzá biggyesztette ,hogy 1,5 hónapja akivel összejár nem panaszkodott rá ... ezt minek kellett az orrom alá dörgölni ? N30
2022. szept. 5. 23:08
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Bocsánat gyorsan írtam !
2022. szept. 5. 23:09
 2/12 A kérdező kommentje:
2 hónapja tart nálam ez az egész
2022. szept. 5. 23:09
 3/12 anonim ***** válasza:
86%
Nem mindegy, ha ex? Te kikezelteted magad, ő meg dögöljön meg ha ennyi esze van. Kit érdekel ha beteg marad, de őszintén?
2022. szept. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%
3-as, az a baj, hogy a ferfiak sok betegségnek csak hordozói, és a nőkön ütnek ki a valódi tünetek, amit ilyen patkányféléktől lehet elkapni.
2022. szept. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%

2 miután én szóltam a tetűnek, ezek után mosnám kezeimet... Na jó, ha extra jófej akarnék lenni akkor szólnék a jelenlegiének és kezdjen az infóval amit akar. De hogy innentől kezdve nem az én dolgom ez az egész, az fix. Csak és kizárólag a saját gyógyulásomra koncentrálnék, a többi nem az én gondom.

Bár a valszeg kamukérdésben nincs leírva mi az a komoly nemibetegség, így nehéz bármit írni. Egy szifilisznél pl tuti hogy kontaktkutatás van.

Azért gondolom hogy csak trollkodás mert arra van kihegyezve a kérdés hogy meg van sértődve hogy az exének van valakije. Tulajdonképpen nem is ez a "komoly" nemibetegség a kérdés, hanem hogy az ex az orra alá dörgöli hogy van valakije.

2022. szept. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
74%
Előző a 4-nek ment, csak elírtam
2022. szept. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
4 nagyon köszönöm !!!
2022. szept. 5. 23:53
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Lehetséges, hogy nincs valóban felelősségérzete, és könnyebben is van, mert jópár nemi betegség nem érinti a férfiakat, már ami a tüneteket illeti.

Érdemes óvatosnak lenni, és használni gumit, ha kellemetlen is. Persze, írod, hogy ex, de mivel írod azt is, hogy közben szexelt mással, nem tudjuk a hátteret. Stabil kapcsolatban csökken a betegség esélye, de az tuti, hogy sokszor olyanoknak vannak nyavalyáik, akikről a kutya nem mondaná meg.

2022. szept. 6. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
REggel kaptam tőle egy üzenetet amiben azt ecseteli a hülye ,hogy hány nővel volt utánam is és előttem is dolga és senki nem szólt neki szóval nekem lehet valami komoly nőgyógyászati bajom ... érdekes soha nem volt ilyen próblémám de még a hülye közli mennyi nővel fekszik össze gumi nélkül .... Lehet azért nem tudja mert szégyelték közölni vele,nem biztos ,hogy reklámozzák neki .....
2022. szept. 6. 11:37
 10/12 A kérdező kommentje:
5 csak vannak leleteim is és még megvannak a gyogyszerek is ;)
2022. szept. 6. 12:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!