Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedik így sok 30...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így sok 30 feletti nők?

Figyelt kérdés

Előre leszögezném hogy nem a 30 feletti nőket szeretném ócsárolni és sértegetni csak leírnám a talasztalataimat.


30-as férfi vagyok és azt vettem észre hogy a 30 feletti szingli nők egy része kétségbeesetten próbálkozik minden lehetséges jelöltnél és nem veszik észre hogy ha nem kíváncsiak rájuk. Ez főleg a túlsúlyos nőkre igaz. Én nem tudok vonzódni a felesleggel rendelkező nőkhöz, egyébéként én magas és sportos vagyok, nincs semmi túlsúlyom. Megbántani és elküldeni nem szertnék senkit mert egy részük régebbi barátság, illetve a jó viszont megtartanám, csak nem értem hogy nem veszik a lapot hogy én sose írok rájuk, soha nem keresem őket. Mindig ők keresnek engem. Azaz ebből hogy nem esik le nekik hogy nem szeretnék tőlük semmit. A másik kategória a családos/gyerekes nők. Az ilyen nők nem értem miért próbálkoznak nálam, ha férjnél vannak? Szerencsére ők hamar veszik a lapot hogy én nem megyek bele szeretői viszonyba, de akkor sem értem miért nem válnak el és játszanak nyílt lapokkal? A harmadik de ritka kategória az a 30 feletti nő aki bár jól néz ki, nincs elhízva, nem házas, de annyira sértődékeny és kényes az ízlése hogy senki nem felel meg neki még beszélgetni sem lehet vele semmiről mert mindent félreért. Ezek után csodálkoznak a 30-as nők ha egyedül maradnak vagy csak olyan férfiakkal tudnak kapcsolatba lépni akik semmibe veszik őket? Ha én tudok az alakomra figyelni és sportolok akkor ezt ők is megtehetik, illetve ha valakinek kínos egy beszélgetés akkor közölje hogy bocsi nem egymást keressük, de ne játsza az elérhetetlent. Pont ezért, inkább a 20 éves korosztályal ismerkedem mert ott még lehet görcsök nélkül kötetlenül ismerkedni. Nincsenek erőltett kérdések, kínos beszélgetések, állásinterjú szerű randik :D Komolyan csak sajnálni tudom a saját korosztályom néha. Ritkán betlálnak idősebb nők is,de ők legalább konkrétak és nem puhatolóznak hanem megmondják kerek perec mi a szándékuk ;) Természetesen nekem nem ők a célcsoportom. Remélem vannak még értelmes magukra adó gyermektelen egyedülálló nők a korosztályomban is de hogy őszinte legyek egyre kevésbé hiszek benne.


Nektek mik a tapasztalataitok?


2022. szept. 6. 15:50
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
82%
Jópasik IS bevállalnak moletteket és családos anyákat is. Ezek a nők nem tudják azt, hogy te vmi kivétel vagy.
2022. szept. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
0%
Első vagyok, pl egy nőcsábász, alfa is betalál mindenhova, minden lyukba. A pasikban alapvetően tombolnak a hormonok.
2022. szept. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Én se szeretem az “állásinterjú” jellegű randikat, de vhol érthető. Mármint egy 20on éves nő még nem feltétlenül van tisztában azzal hogy mit szeretne,30 felett már rendelkezik annyi tapasztalattal hogy tudja mit akar és nem éri be kevesebbel. Ezért nem is fogja senki idejét húzni és megakarja tudni “időben”, hogy “ideális” e a jelölt.
2022. szept. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
97%

Röviden összefoglalva:

Akik rád nyomulnak, azok nem kellenek, akik viszont kellenének, azoknak meg te nem. Nem lehet, hogy kicsit fölé pozicionálod magad?

2022. szept. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ismerkedj 20 évesekkel, probléma meg van oldva.
2022. szept. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

#4

Valami ilyesmi, illetve régebben belementem ilyen játékokba de már komoly kapcsolatot keresek és nem szeretnék senkit hitegetni és szeretőt játszani. Lejebb nem adom mit amit én is nyújtani tudok, próbáltam már és rossz vége lett, inkább próbálkozom tovább. De ezt a kérdést fordítva is felhetném ahogy a kérdésemből latszik :)

2022. szept. 6. 16:04
 7/21 A kérdező kommentje:

#5

Okés, a kérdésem az volt hogy kinek mi a tapasztalata ezzel a korosztállyal? :)

2022. szept. 6. 16:04
 8/21 anonim ***** válasza:
46%

Úgy vélem az alanyt és az állítmányt mindenképpen érdemes összehangolni,a szó szoros és átvitt értelmében is.


Ha az állítmány kellemetlen tapasztalatokat szerzett a 30 feletti alanyokkal, akkor ismerkedjen boldogan a huszonéves alanyokkal. Hajrá :)


A 30 feletti nők egy része azért viselkedik így, mert egyszerűen kétségbeesett, egy másik részük kétségbeesett, de/és társas magányban él, egy harmadik részük pedig kétségbeesett és baromi nehezen tud uralkodni magán. Nem hiszek az emberek tipizálásban, egyéni életutak vannak, de igyekeztem érthetően és konzekvensen válaszolni.

2022. szept. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Minden korosztályban lesznek gondjaid. És nem feltétlenül azért, mert olyan zűrös vagy vagy gáz van veled, hanem egyszerűen mindenkinek nehéz megfelelő társat találni.
2022. szept. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
88%

Miért viselkedik így sok 30 feletti FÉRFI?


Előre leszögezném hogy nem a 30 feletti FÉRFIAKAT szeretném ócsárolni és sértegetni csak leírnám a talasztalataimat.



30-as NŐ vagyok és azt vettem észre hogy a 30 feletti szingli FÉRFIAK egy része kétségbeesetten próbálkozik minden lehetséges jelöltnél és nem veszik észre hogy ha nem kíváncsiak rájuk. Ez főleg a CSÓRÓ FÉRFIAKRA igaz. Én nem tudok vonzódni a CSÓRÓ, LAKÁSSA, AUTÓVAL NEM rendelkező FÉRFIAKHOZ, egyébéként én JÓL KERESEK és JÓ ALLÁSOM VAN, nincs semmi ADÓSSÁGOM. Megbántani és elküldeni nem szertnék senkit mert egy részük régebbi barátság, illetve a jó viszont megtartanám, csak nem értem hogy nem veszik a lapot hogy én sose írok rájuk, soha nem keresem őket. Mindig ők keresnek engem. Azaz ebből hogy nem esik le nekik hogy nem szeretnék tőlük semmit. A másik kategória a családos/gyerekes FÉRFIAK. Az ilyen FÉRFIAK, nem értem miért próbálkoznak nálam, ha FELESEGÜK van? Szerencsére ők hamar veszik a lapot hogy én nem megyek bele szeretői viszonyba, de akkor sem értem miért nem válnak el és játszanak nyílt lapokkal? A harmadik de ritka kategória az a 30 feletti FÉRFI aki bár NEM CSÓRÓ, NEM MAMAHOTELES, nem házas, de annyira sértődékeny és kényes az ízlése hogy senki nem felel meg neki még beszélgetni sem lehet vele semmiről mert mindent félreért. Ezek után csodálkoznak a 30-as FÉRFIAK, ha egyedül maradnak vagy csak olyan NŐKKEL tudnak kapcsolatba lépni akik semmibe veszik őket? Ha én tudok az EGZISZTENCIÁMRA figyelni és JÓ ÁLLASOM VAN, akkor ezt ők is megtehetik, illetve ha valakinek kínos egy beszélgetés akkor közölje hogy bocsi nem egymást keressük, de ne játsza az elérhetetlent. Pont ezért, inkább a DIPLOMÁSOKKAL ismerkedem mert ott még lehet görcsök nélkül kötetlenül ismerkedni. Nincsenek erőltett kérdések, kínos beszélgetések, ES RITKÁN MAMAHOTELESEK.


Komolyan csak sajnálni tudom a saját korosztályom néha. Ritkán betlálnak idősebb FÉRFIAK is,de ők legalább konkrétak és nem puhatolóznak hanem megmondják kerek perec mi a szándékuk ;)

Remélem vannak még értelmes magukra adó gyermektelen egyedülálló FÉRFIAK a korosztályomban is de hogy őszinte legyek egyre kevésbé hiszek benne.



Nektek mik a tapasztalataitok?

2022. szept. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!