Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A támogatói kapcsolatok,ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A támogatói kapcsolatok,ilyen gyakoriak?

Figyelt kérdés

Van egy szaktársam,barátnőm az egyetemen 20 éves L ő is mint én.

Mesélte,hogy tavaly óta van neki egy ilyen "sugardaddy" 55 éves férfi


Hetente 1-2 alkalommal de inkább jellemzően csak 1 alkalommal együtt vannak

Alkalomadtán 80-100.000 forintért.

Van úgy hogy nem is szexelnek csak együtt alszanak.


A kollégiumban lakik a szüleinek meg persze azt mondja hogy diák melón van.


Ez ilyen gyakori dolog?



2022. szept. 6. 16:02
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
92%

Én még nem hallottam ilyenről, nem is tapasztaltam. És nem is lennék rá képes.

Viszont úgy gondolom, ha ez neki erkölcsileg (is) teljesen rendben van, egészségére.

Biztosan sok ilyen van csak nem sűrűn beszél róla az ember.

2022. szept. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
83%

Rengeteg lány csinálja ezt egyetem mellett. Főleg Budapesten, ahol azért van ilyesmi kapcsolatra kereslet és keret is. A szaktársad még egész "olcsó" is.

Nekem anno lakás volt bérelve, autó lett a fenekem alá rakva idővel, fizetve volt minden kiadásom és mellé kaptam ajándékokat és költőpénzt is. Utazások is fizetve voltak, ha menni akartam valahová. Nem egy, nem kettő lányról tudtam, akik hasonlóan éltek akkoriban.

2022. szept. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
81%
Milyen gyakori dolog? Egyet ismersz, már ha igaz.
2022. szept. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

Én értem a kereslet kínálatot.

A barátnőmnek a pénz kell és mindig szerette a szép dolgokat

A férfinak pedig egy csinos lány társasága pár napra.És a két akarat találkozott


Megértem nem ítélem el egyiket se,de én nem tudnám csinálni

2022. szept. 6. 16:13
 5/30 anonim ***** válasza:
81%
Nem ritka az ilyen, az biztos. Legalábbis itt Budapesten nem az. Hogy vidéken mennyire jellemző azt nem tudom, de mivel pl a puncson is rengeteg vidéki lány is van, szerintem ott sem ritka.
2022. szept. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
78%
Én is csinálom, élvezem, szerintem nem gyakori, de azért gyakoribb mint az ember gondolná
2022. szept. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
19%
Azért e dologból is csak az a tény állapítható meg napjainkra, hogy a diplomások jelentős része gerinctelenebb nem csak buta, anyagias meg nagyravágyó.
2022. szept. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
18%
Ójajj, én ma is tanultam valamit, pedig 31 éves vagyok. Manapság úgy hívják azt, ha valaki pénzért szexel valakivel, hogy "támogatói kapcsolat"? Gyerekek, ez prostitúció! Szexuális szolgáltatást nyújt pénzért cserébe. Azta, most érzem magamat boomernek igazán. És ez tökre elfogadott? Igaz, a kislányom még csak 2 hónapos, de szerintem a nyakát tekerném ki, ha ő ezzel előállna. Lányok, hol marad az önbecsülésetek?!
2022. szept. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
74%

Nem, ez közel sem prostitúció.

Az önbecsülésemnek semmi baja nem esett (2. válaszoló vagyok). A 8 egyetemi évem alatt két ilyen kapcsolatom volt, a másodikból házasság lett és a mai napig együtt vagyunk.

Nem csak anyagilag jártam nagyon jól, de rengeteg lehetőséget tárt elém mind a két kapcsolat. Legyen szó akár utazásokról, akár az egyetemi előmenetelemről, akár karrierről. Nagyon sok ajtó kinyílt előttem, amik valószínűleg zárva maradtak volna a kapcsolati hálóm nélkül.

2022. szept. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
0%
Hát oké, ha neked ez belefér akkor váljék egészségedre. Az biztos, hogy a lányom arra lesz nevelve, hogy tisztelje és becsülje önmagát, a teste pedig nem egy árucikk amiért fizetnek. Pedig nem vagyok begyepesedett, fiatalos, modern csajnak gondolom magamat, akitől a prüdéria fogalma is messze áll, azonban az én gyomrom ettől felfordul. Sajnálom. Attól, hogy másképp van nevezve, csűrheted csavarhatod ez még attól prostitúció, hiába nem az Ócsai úton állsz kint.
2022. szept. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!