Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyenkor mi a teendő? Hagyjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mi a teendő? Hagyjam annyiba az egészet?

Figyelt kérdés
Megtetszett egy lány akit minden nap láttam az egyetemen. Amikor egyedül volt odamentem hozzá és megszólítottam. Beszélgettünk, de nem éreztem, hogy ő is ugyan úgy örvend ennek a beszélgetésnek mint én. Próbáltam megnevettetni, kérdezgettem, hogy nehéz-e az egyetem, tetszik-e a város (más városból jött). Csak válaszolgatott, rövidke mondatokkal de látszott rajta, hogy nem érdekelte. Szerintem nem jövök be neki. Most kicsit kakául érzem magam.
2010. szept. 25. 13:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
ja nem kellesz neki van ilyen szard le
2010. szept. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hagyjad!

Hárított valószínűleg.

2010. szept. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Telefonszámot kértél?
2010. szept. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De még meg sem ismert. Még esélyt sem adott rá. Nem akarok beképzelt lenni, de elég sok bátorság kell, hogy csak úgy megszólítsak egy lányt. Ez megérdemelt volna egy mosolyt. Pff hogy fel tud háborítani az ilyesmi. Mintha körülötte forogna a világ. Legalább tudom, hogy miért nincs barátja.
2010. szept. 25. 13:16
 5/10 A kérdező kommentje:
Telefonszámot? Két szót alig tudtam kicsikarni belőle. Annyira passzív volt. Lehet, hogyha egy verdából szálltam volna ki egy köteg pénzzel a kezemben és azt kérdem, hogy jössz-e dugni béjbe akkor több sikerem lett volna.
2010. szept. 25. 13:18
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez engem is kiborítana...
2010. szept. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

ejnye ejnye!


Legyél egy kicsit kitartóbb. Lehet, hogy csak nagyon zárkózott, mert ha beképzelt, akkor bunkón lekoppintott volna. (Mellesleg ha látszott rajta, hogy a tipikus beképzelt ribi, akkor miért mentél oda hozzá?)

Aki kitartóan ostromol (ezt minden srácnak mondom), az tutira sikerrel jár majd!


Amúgy abba nem gondoltál bele, hogy tök depis is lehet? Új környezet, lehet senkit sem ismer igazán, vagy lehet nemrég szakított a barátjával (vagy egy fiú kicseszett vele) és emiatt per pill nem szívesen beszélget egy hímneművel is.


Adj időt magadnak és neki is! Neked is meg kell ismerni őt, meg hagyd hogy ő is megismerjen!

(A csendes lányokhoz idő kell)

2010. szept. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
általában amikor dumálok valakivel (nem muszáj lány legyen) érzem, hogy most szívesen beszélget velem, vagy csak mert nem akar paraszt lenni.
2010. szept. 25. 13:39
 9/10 anonim ***** válasza:
sztem ne stapáld annyira magadat, ha nem mutat semmi jelet, hogy legalább próbálkozz, akkor fölösleges a dolog. Egyoldalú kapcsolat meg semmi. Szal ne éld bele magadat. Szerintem.
2010. szept. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem érdemes az ilyen csajt sokáig 'ostromolni' mert hátha csak magadra haragítod.
2010. szept. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!