Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebből témába vágó irodalommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből témába vágó irodalommal, önsegítéssel ki lehet lábalni, vagy vagy csak pszichológussal?

Figyelt kérdés
Mi segíthet rajtam?Életem első három szerelme hirtelen, magyarázat nélkül kopott le 16 és 22 éves korom között rövid ismerkedés-kapcsolatocska után. Ebből mindig arra következtettem, hogy nem vagyok egy jó csaj. 32 múltam és most eszmélek a tünetekre,amik bekapcsolnak minden egyes ismerkedéskor. Számomra tökéletes pasik udvarolnak, hívnak kávézni, írnak vagy közelednek hozzám, és képtelen vagyok elhinni, hogy nem barátkozni akarnak csupánn, vagy nem csak egy menetet. Nincs olyan, hogy nem megy bennem a hang, hogy ugyan már, ne hidd, hogy kellessz. Van aki extra kitartó a közeledésben, de képtelen vagyok kiadni a valódi érzéseimet, mert félek, hogy kinevet majd, vagy kiderül, hogy félreértdttem.. Nyomorult vagyok nagyon, szenvedek legbelül, távolságtartó vagyok, pedig biztos nem vagyok mar olyan ronda. Heellpp 32 N
2022. szept. 6. 17:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Súlyos kisebbségi komplexus, a jelek szerint oktalan. Pszichológus.
2022. szept. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!