Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is bunkóság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is bunkóság?

Figyelt kérdés
Az exemmel 4 hónapja szakítottunk és 3 napja volt a szülinapja. Felköszöntöttem chaten, mert mégis azért együtt voltunk 2 évig, de egyébként egyáltalán nem beszélünk már. Megnézte már aznap az üzenetem, de nem írt vissza semmit, ami egy kicsit rosszul esik és bunkóságnak is tartom.

2022. szept. 6. 18:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Sztem kar ezen ragodnod
2022. szept. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
Igen, elég bunkó dolog akárkit így válasz nélkül hagyni.
2022. szept. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%

Nem, tovább akar lépni. Nem akar haverkodni, jópofizni, barátkozni, nem érdekled.


Minden joga megvan hozzá, hogy ne válaszoljon, semmi bunkóság nincs ebben. Senkije nem vagy már jó ideje.

2022. szept. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
Pont hogy nem sikerült továbblépnie, mert akkor csak ír egy udvarias távolságtartó köszönömöt és ennyi. Így viszont látszik, hogy még vannak benne indulatok vagy érzelmek.
2022. szept. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%
Azért annyit írhatott volna, hogy köszi, de valószínűleg azért nem tette, mert ezzel is jelezni akarta, hogy ő nem akarja tartani a kapcsolatot még ennyire sem.
2022. szept. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem ha nem beszéltek akkor felesleges is volt küldenék neki egy felköszöntő üzenetet. Miért?! Már nincs közötök egymáshoz,inkább el kéne felejtened,ahogyan ő is akar,mivel az a nem válaszolásának az oka szerintem.


Ebben szerintem nincs semmi meglepő.

2022. szept. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
59%
4 hónapja vége, nem akarja nézegetni a pofikádat. Mi ebben a meglepő?
2022. szept. 7. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
36%
Az exed az exed.Fogadd el,hogy nem írt vissza,és menj tovább az utadon.
2022. szept. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Vége, én már nem érzek semmit, de még visszanyúlok és megpiszkálom, hogy van-e még parázs.

Kérdező, ez vagy te.

2022. szept. 11. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen, bunkóság volt tőle. De az emberek többsége ilyen. És ezt tartják normálisnak. Én 7 évig voltam együtt az exemmel, utána már 1 hónappal abszolút semmi szülinapi felköszöntés, se semmi. Az egész családja is ugyanígy. Pedig nem volt csúnya szakítás, se átverés, se semmi (csak kihűlt). Általában a nők az exeiket halottnak tekintik. Én már éppen ezért senkire nem írok köszöntést, akivel nem vagyok JELENLEG jóban. Volt osztálytársra sem. Ez a bunkóság lett a közhangulat, a standard, a mérce. Ez van. Nem tudsz vele mit kezdeni.
2022. szept. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!