Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Találkoztatok már olyannal,aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkoztatok már olyannal,aki furcsán viselkedett ?

Figyelt kérdés

Írásban ismerkedve egy értelmes és kulturált ember,élőben pedig már a nézése is érdekes.A stílusa pedig furcsa,néha provokatív és olyan,mintha több személyisége lenne. Furcsa és ijesztő is néha.

Szerintem nem lesz ebből folytatás,mert olyan érzés,mintha egy időzített bomba lenne a srác.Valami trauma is lehet nála, elszólásokból lejön...


2022. szept. 8. 12:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hetero pasi vagyok, nem kérek üzenetet.. A kérdésre válaszolva nem egyedi eset. Régen én is sokat írogattam mielőtt találkoztam valakivel, sőt írásokból kialakult egyfajta varázs, ami végül csalódás lett a találkozónál. Ezért később váltottam.. Kevés írogatás, találkozó mielőbb így kisebb a csalódás esélye.
2022. szept. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem én is hasonló, de nem ilyen lennék élőben. Nagyon furán gondolkodom, az írásom alapján volt már, hogy szimpi voltam valakinek, vele élőben nem találkoztam, de élőben mindent el tudok szúrni, így az élőbeni találkozásokat kerülöm, vagy alapból nem engedek magamhoz szinte senkit sem.
2022. szept. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A 2-esnek üzenem,hogy azért ne falazd el magad, mert lehet pont egy olyan embert kerülsz így el,akivel jól megértenéd magad.
2022. szept. 8. 13:32
 4/5 anonim ***** válasza:
2#: Igen, tapasztaltam már nem egyszer:(. Köszönöm a tanácsodat:).
2022. szept. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Két hétig csak chat, de azt mindennap, sokat írt, jól elvoltunk. Aztán találkoztunk és meg sem szólalt... Konkrétan én beszéltem végig, kérdezgettem. Aztán egy idő után mondtam a srácnak hogy na én megyek szia. Azért ennyi lehetne mindenkiben, hogy beszél a randin :D
2022. szept. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!