Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek a barátnőmnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek a barátnőmnek szülinapjára?

Figyelt kérdés

Nem tudom mi a rákot vegyek neki, beéri kicsivel is viszont valami érdekeset és sokatmondót akarok neki adni. Senkinek nem adtam még semmit szülinapjára :D ezért vagyok ebben olyan nagyon rossz


Nem muszáj tárgynak legyen.

Télen lesz a szülinapja


Róla:

Brutálisan szereti az állatokat. Nagyon érzelgős, bújós. Szeret edzeni, konkrétan ezzel foglalkozik. Nagyon szeret olvasni, rengeteg könyve van. Szeret velem lenni :D

Imádja a koreai dolgokat (zene, sorozat, film stb.) rengeteget bulizik, szeret kimozdulni, nem otthon ülős


Esetleg egy randira gondoltam, de nem vagyok biztos benne hogy ez jó ötlet-e. Meghát azért nem csak egy sima mozi lenne a legjobb választás.


2022. szept. 9. 22:56
 1/9 anonim ***** válasza:
37%
vegyél vibrátort neki!
2022. szept. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Edzős ruhát..
2022. szept. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

#1

Azt már megbeszéltük hogy veszünk

Nem lenne nagy meglepetés neki

2022. szept. 9. 23:02
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
Ha szereti a könyveket akkor egy könyv ajándékkal le tudhatod az ajándék dolgot vagy vegyél neki valami ahhoz kapcsolódót ami a kedvenc sorozatában van. Esetleg valami gyűjtői darabot ezzel kapcsolatban. Nem muszáj az ajándéknak valami baromi nagy dolognak lenni. Az szerintem fontosabb, hogy legyen valami közös programotok és együtt meg tudjátok ünnepelni a dolgot. De mivel nem tudom, hogy melyik városban laktok és azt sem, hogy télre mire lesz lehetőség. De például, ha télen is működik ilyen vadaspark szerű dolog nem lehet rossz ötlet, ha nyitva vannak amolyan délutáni programnak, ha nem lesz nagyon rossz az idő. Mivel tél, így nyilván korlátozottak a lehetőségek, de akár hova is mentek a lezárása lehet a dolognak egy vacsora például egy koreai étteremben. Már ha a kajájukat is szereti.
2022. szept. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
38%
ne vegyél semmit, garantáltan meg fog lepődni
2022. szept. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

#5

Igaz

Meglepné

De nem úgy ahogy én azt szeretném 😆

2022. szept. 9. 23:04
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
vegyél neki egy koreai kutyát, meg egy könyvet valamelyik edzéstechnikáról, így egyben lesz minden, amit szeret.
2022. szept. 10. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Vidd el egy okádék kpop koncertre hadd csorgassa a nyálát a cukifiúkra
2022. szept. 10. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
40%
Télen esélyes, hogy lesz hó, akkor meg el lehet menni lovas szánnal egy kört az erdőben. Meleg takaró, forralt bor, romantika, és nem a sablonos virág és bonbon. Ha hó nincs, akkor ugyanez lovaskocsival, de legyen leszervezve úgy, ha esik az eső, akkor eltolható, és utalvány formájában adod át.
2022. szept. 10. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!