Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak mi célból, mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak mi célból, mikor simogatják meg egy kolleganő derekát?

Figyelt kérdés

2022. szept. 12. 18:31
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem mert betegek, vagy nincsenek kielégítve otthon az iggényeik, vagy itt maradt 17. sz.-i Kandúr Bandinak gondolja önmagát.
2022. szept. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Finoman tesztelget, ha átlépi a barátság határait, arra a nő mit lép. Igen, ágyba akarja vinni. És valószínűleg nem csak veled ilyen.
2022. szept. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

"Egyik munkatársam merő kedvességből semmi egyéb nem áll a háttérben."

vagy csak hiszitek.

azért illene észrevennie, hogy jelen kultúránkban a másik derekának simogatása aligha a legmegfelelőbb eszköz a semleges kollégai szimpátia kifejezésére

2022. szept. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
59%
Lehet kollrga egy karbantartó is..
2022. szept. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
65%
A reakciókért.
2022. szept. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
65%
Teszteli a határokat. Én is szoktam de nem random hanem pl céges bulin tánc közben, mikor megpörgetem akkor nem engedem el a derekát hanem "körbe simogatom". Persze nem a seggét csak a derekát-hasát. Aki utána kedvesen lekoptat az nem vevő semmire, vagy másik hogy még meg is mondja hogy bunkó vagyok. Plussz vannak akik nevetnek. Két nevetés van: az egyik eröltett "jajjistenem miért csinálta ezt" meg a másik ami a jobb. Ezt nem tudom leírni milyen, csak utána a szemébe nézek és látom hogy ezt a nőt vinné a vére. Innentől meg ha van párja/férje akkor még kétesélyes hogy meg lesz-e, ha nincs neki akkor win :D
2022. szept. 13. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
46%
Van köztük valami vagy lesz köztük valami.
2022. szept. 13. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!