Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "Idősebb" férfi kiesik ugyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Idősebb" férfi kiesik ugyan azon korosztály vagy plusz mínusz kicsi köreiből?

Figyelt kérdés
Azért kérdem mert facebookon csoportokban cikkeknél idősebb negyven felé vagy negyvenes ötvenes nők írkálják mindenben jobb egy fiatal pasi pláne szexben. Na most úgy látom csak a szex számít akkor egy ő korosztályuk pasi kuka? Tudom biztos lesz nő aki írja a fiatal nő idősebb férfi dolgot de most nem az a lényeg.

2022. szept. 13. 14:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
20%

Ilyesmit hol olvastál, link?

40-50-es nők szóba sem állnak fiatal pasikkal, nagyon minimális lehet az a réteg, aki kisfiúkkal kezd.

2022. szept. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%

Annyira pocsékul írsz, hogy fáj olvasni.

Egyébként pedig nettó hülyeség. Valakinek ez jön be, valakinek meg az.

2022. szept. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%

#2 Megnyugtattál, hogy nem csak én kaptam agyfaszt mire végig olvastam, és felét sem értettem! :D


Kérdező:

Szerintem nem a koroddal van a legnagyobb baj, hanem a primitív jellemeddel.

Bocsi, de amit, és ahogy írtál, ez jött le belőle. :|

2022. szept. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

1/


Nem tudom be adja e a cikket lehet nem [link]

Csak ott mondogatja sok negyven pl,hogy milyen jók a fiatal pasik és milyen rosszak az idősek vagyis pl a korosztályuk mert,hogy a fiatal hosszan bírja az idősebb meg nem.

2022. szept. 13. 15:07
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

"Ilyesmit hol olvastál, link?


40-50-es nők szóba sem állnak fiatal pasikkal, nagyon minimális lehet az a réteg, aki kisfiúkkal kezd."


Itt mondjuk hasonló kérdések alatt minden második 40-es nőnek 20 éves pasija van, igaz én még élőben sose találkoztam ilyen felállással. Nagy része valószínűleg csak hazudik, vagy troll. Ezzel csak azt akartam mondani, ha itt is olvashatta akkor akár facebookon is.

2022. szept. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

3/


Nem nagyon érdekel,hogy neked mi jött le,nem vagyok primitív de mentegetőzni sem fogok.

2022. szept. 13. 15:08
 7/12 anonim ***** válasza:
79%

Oké.

Azok után, hogy a magyar nyelv is alig megy, nem hinném, hogy lenne értelme logikáról és statisztikáról beszélni. Te úgysem értenéd, csak löknéd továbbra is azt, amit te ebbe az írásba belehaluztál.


"55 olyan nőnek tett fel részletes kérdéseket, akik harminc és hatvan év közöttiek voltak, illetve volt már kapcsolatuk náluk legalább öt évvel fiatalabb partnerrel"

Ezt tudod értelmezni?

A felmérés nem arról szólt, hogy általában a nők mekkora hányada milyen életkorú férfit preferál. Itt kizárólag azok körében kutattak, akiknek a pasijuk fiatalabb. Ők meg persze, hogy azt fogják mondani, hogy velük jobb a szex. :D Ha olyanok körében kérdezősködnénk, akiknek a pasijuk legalább 10 évvel idősebb, milyen meglepő, azt találnánk, hogy a döntő többségnek jobban bejön az, ha a férfi korosabb.


#5 "Itt mondjuk hasonló kérdések alatt minden második 40-es nőnek 20 éves pasija van, igaz én még élőben sose találkoztam ilyen felállással."

Te melyik oldalt nézed? Linkelj már be kérlek, az elmúlt 2 hétből 10 olyan választ, ahol 40 éves nők 20 éves pasikról áradoznak!

"Hasonló kérdések alatt" meg egyébként is inkább azok fognak válaszolni, akik valamilyen szinten érintettek a kérdésben.

2022. szept. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Musztafa Kebab ***** válasza:
24%
Nincs igazad 7-es, nyilván a fiatalabb férfivel lehet jobb szexelnie. Jöhetsz itt a lemenő napnak is van ereje potencianövelő reklámszlogenekkel, de tény, hogy az öregebb pasi tesztoszteronszinte és kinézete már a levesben van, míg a fiatal potensebb, izmosabb, feszesebb = szexibb.
2022. szept. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

7/


Még egy nagyokos aki ismeretlenül ítélkezik....

2022. szept. 13. 15:37
 10/12 anonim ***** válasza:
73%

Én azt látom, hogy sok férfi jóval többnek néz ki a koránál -ergo nem vonzódom hozzájuk-, én azért választok nálam néhány évvel fiatalabbat.

(Engem meg kevesebbnek mondanak a koromnál.)

2022. szept. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!