Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor számít kapcsolatfüggőnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor számít kapcsolatfüggőnek egy lány?

Figyelt kérdés

Ha pár hónapon belül lesz új barátja az annak számít?


Igaz én fiú, vagyok, de én pár hónap alatt nem tudok elfelejteni egy lányt, meg rövid időn belül megfelelőt találni.


Tehát ha egy lány így viselkedik akkor szerintem vagy kapcsolatfüggő, vagy nem sok elvárása van.


2022. szept. 16. 14:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha kapcsolatból kapcsolatba ugrál.
2022. szept. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%

Pár hónap az szerintem pont ideális.


Ahogy az első is írta, akkor necces, ha szó szerint egyik kapcsolatból a másikba ugrik rögtön. Vagy liánozik.

Pár hónap egyedüllét szerintem teljesen oké.

2022. szept. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem az a kapcsolatfüggő aki 1 hétnél tovább nem tud egyedül maradni. Vagy csak akkor szakít mikor megvan a következő kiszemelt.
2022. szept. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 9 hónap telt el 2 kapcsolat között, mégsem vagyok kapcsolatfüggő. Az első szakítás után (majdnem 3 évig tartott, első kapcsolat) fél évig inkább egyedül voltam, elgyászoltam aztán kezdtem nyitni mások felé.
2022. szept. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem a kapcsolatba lépéshez szükséges idő számít. Nekem két szünetem volt hosszú kapcsolatok után, az egyik közel 2 évig, a másik 2 hónapig tartott, a különbséget a még jelen lévő érzelmi kötődés adta.


A kapcsolatfüggő szerintem az, akit annyira fogva tart az egyedüllétől való félelem, hogy marad a sz.rban is.

2022. szept. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Aki nem a személybe szerelmes, hanem a szerelembe.

Aki bennemarad a szarban

Aki belemegy a szarba

Aki kapcsolat közben keresi a következőt

Aki fél egyedül lenni

2022. szept. 17. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!