Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, hogyan tetszene/mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, hogyan tetszene/mit szólnátok, ha a barátnőtök buzzcut (1-2 centi hosszú) frizurát vágatna?

Figyelt kérdés
2022. szept. 19. 09:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem az nagyon kevés nőnek mutat jól.
2022. szept. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
40%
Addig lenne a barátnőm.
2022. szept. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
71%
Nem tetszik
2022. szept. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
74%
Vennék egy parókát neki
2022. szept. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
65%
Ugyanitt: a férfiak nem felszínesek, de nem ám.
2022. szept. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
48%

Ez nem felszinesség,csak tényleg kevés nőnek áll jól,illetve szexuálisan sem jön be,sokkal izgatóbb a hosszú haj.

De ez nem zárja ki hogy elbűvoljon egy ilyen nő ,adott esetben

2022. szept. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
47%
Ha szeret szopni, akkor még izgató is lehet.
2022. szept. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
44%
Meleg fiúk lehet kedvet kapnak hozzá.
2022. szept. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

A régi férjem folyton a hosszúhajat erőltette, amit keservesen növesztgettem-ápolgattam, aztán "megszökött" egy majdnem kopasz lánnyal. Nem érdemes senki ízlését a magadénak érezni.

A mostani pedig a nagyon rövid hajat várná el, amit több alkalommal örömmel teljesítettem, hiszen olyan kényelmes, olyan szabadságot ad, másrészt naponta kellett mosni, mert elfekszed éjjel és a hűvös-hideg évszakokban mindig sapi kell. Úgyhogy én a magam részéről kiegyeztem a vállig érőben.

A férfiak többsége nem akar rövid hajú nővel kapcsolatra lépni. Nem tudom, hogy ez intelligencia kérdése vagy csupán az ízlésé.

2022. szept. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Amúgy esküszöm, jókat kacagtam a válaszokon, köszi :D

9es : hál isten nem személyes kérdés, de ha az is lenne, szerintem a párom úgy lenne vele, hogy nem szívesen nézne rám együttlét közben, de nem hagyna el érte.

Pusztán kíváncsi voltam,hogyan állnak a palik ehhez a dologhoz

2022. szept. 19. 10:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!