Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyszer minden szerelmünket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszer minden szerelmünket elfelejtjük? Vagy volt olyan szerelmed, akit máig nem tudtál elfelejteni, pedig már nem vagytok együtt?

Figyelt kérdés

2022. szept. 23. 18:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
20 éve nem felejtem el. Olyan részletekre is emlékszem, ami hihetetlen.
2022. szept. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy. Nem vagyok amnéziás. Egy csomó olyan embert se felejtettem el, aki nem is volt a szerelmem😂
2022. szept. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Van ilyen valaki akit máig nem felejtettem el. Minden apró részletre emlékszem vele kapcsolatban. Nagyon is hiányzik minden amit vele tölthettem el.


Sajnos nagyon távol van attól, hogy valaha is lesz belőle bármi is. Pedig én nem voltam ilyen szerelmes sosem. 😔

2022. szept. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

#3:

Ezt szóról szóra írhattam volna én is. Annyi kiegészítéssel, hogy én nagyon szerelmes voltam belé, de ő nem volt belém.... :(

2022. szept. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Eltelt azóta negyed század. Sok idő. Szerettem már más nőt is, de ez egy beteljesületlen szerelem volt. Ettől volt szép. El lehet felejteni, már csak mosolygok, amikor eszembe jut a lány.
2022. szept. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Teljesen elfelejteni nem lehet, esetleg érzéseid nem lesznek iránta. Nekem is eszembe szokott jutni a volt barátom, de már semmi olyan érzést nem vált ki belőlem.
2022. szept. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Hans Pötterman ***** válasza:
Azt ,aki igazán szerelmed volt nem.Csak meg lehet tanulni nélküle élni,de nagyjából minden nap jár az eszedben, mégha csak pár pillanat erejéig is,de ott van. Nálam így megy ez 5 éve. Pedig abból 4et mással töltötök azóta is.
2022. szept. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

5 Nahát, akkor férfiaknál is létezhet ilyen. Szinten beteljesületlen akármi..


Azt mondjak “az hiányzik, ami előtted van.” Van benne valami. Én kb 5 éve ismerem, ebből 2 éve kb azt hittem már“elfelejtettem”, de amikor összefutunk, akkor ott van mélyen valami. Úgy néz ki elnyomni el tudom, ha akarom ideig óráig, de ha találkozunk, érte nincs garancia..

2022. szept. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!