Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedik így valaki,ak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így valaki,akit nem is bántottam de még egy hello se volt ?

Figyelt kérdés
Egy helyen élünk...egy kerületben van ,hogy össze futunk a ház előtt.Ha meglát mintha rühes vagy leprás lennék,látványosan elfordul vagy teljesen levegőnek néz !!!!! Esküszöm ,ilyet még soha nem tapasztaltat senkitől !!!! Volt olyan precedens is ,meglát ,mint a lovak ,csak előre mintha nem tudom ezt leírni,rám nézne el kapna valami kórt,pedig igényes,portos ,csinos vagyok mindig még ha a kutyákkal is megyek ... tőlem max.4 évvel idősebb a pasi. Mire jó ez ? Nagyon kellemetlen és zavaró !!! A normális segítséget előre is köszönöm szépen !!! N31
2022. szept. 25. 16:47
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Ez mitől felnőtt párkapcsolatok?
2022. szept. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Istenem már mióta agyalsz ezen.. komolyan ennyi idő alatt egyetlen másik férfi nem volt a környezetedben akivel foglalkozz csak egy szomszéd aki ki nem áll?
2022. szept. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Miért ne? Idegenek vagytok, és nyilván nem érdekled, az, hogy egy kerületben laktok semmit nem jelent. Téged azért foglalkoztat, mert tetszik, 31 évesen tudnod kellene, hogy bármilyen jó nő vagy nem tetszel mindenkinek, ez nem tudom miért nagy meglepetés.
2022. szept. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk hahyd figyelem kívül? Ki a fészkes fenét érdekel egy random senki viselkedése..
2022. szept. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4 olyat aki már 1 éve van rakattanva egy olyan pasira aki még egy köszönésre se méltatja.
2022. szept. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha valaki nem néz meg akkor egyből rosszul vagy.
2022. szept. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Félős lenne talán.
2022. szept. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Adom a kettest.

Ha nem fogod megszólitani, vagy találsz ki valamit , az életbe nem lesz ebből semmi, hónapok múlva is itt fogsz kerdezősködni

2022. szept. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!