Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kínos ráírni csak úgy valakire?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kínos ráírni csak úgy valakire?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki nagyon jófejnek tűnik, de nem tetszik csak barákozni szeretnék vele. Ciki ráírni, azt fogja hinni hogy azért akarok beszélgetni vele mert tetszik?

Erről nektek mi a véleményetek? Rögtön arra gondolsz ha valaki rád ír hogy bejössz neki?



2022. szept. 25. 21:45
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja és még annyi hogy a való életben is találkoztam már vele és még találkozni is fogok, ezért nem szeretném ha félreértene valamit
2022. szept. 25. 21:51
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Valószínűleg félre fogja érteni, szerintem. A pasik hajlamosak rá, kellemetlen lehet a vége. Hány évesek vagytok am?
2022. szept. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen én is ettől félek hogy félre fogja érteni :(( Én mindjárt 17 vagyok a srác pedig egy évvel idősebb nálam
2022. szept. 25. 22:11
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
Eleve úgy írj rá hogy tisztázod vele! Ennyi!
2022. szept. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

4.vagyok

Már abból félreérthető hogy a Felnőtt párkapcsolatok kategóriába írtad!

2022. szept. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
54%
ne barátkozz vele
2022. szept. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
4-es nem én tettem a felnőtt párkapcsolatok kategóriába, valószínűleg a gyik tette bele. Én az egyszerű ismerkedést jelöltem meg.
2022. szept. 25. 22:24
 8/10 anonim ***** válasza:
36%
A férfi-női kapcsolatok nem barátkozásra valók, esetleg csak bevezető jelleggel, amíg ki nem alakul a viszony. Ha barátot keresnének, akkor az azonos neműek között is találnának. Időpazarlás és egymás hitegetése.
2022. szept. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Valoszinu h felre fogja erteni, valahogy le kell tisztazni elotte h csak baratkozni szeretned
2022. szept. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem a pasi maximum akkor örülne neki, ha te is tetszel neki, és akarsz is tőle valamit. Egyéb esetben szerintem feleslegesnek érzi a közeledést, és furán nézne, hogy akkor mit írogatsz, ha nem érdeklődsz iránta "úgy". Ha esetleg elkezd veled beszélni, szerintem azt hiheti, hogy talán van esélye, amíg rájön, hogy tényleg nincs, kicsit cseveg...
2022. szept. 26. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!