Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatal lányok, nektek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal lányok, nektek a hipermaszkulin srácok is bejönnek néha, vagy csak a feminizált szépfiúk?

Figyelt kérdés

A feminizált szépfiú kifelyezés alatt nem sértegetni akarok senkit, véletlen sem. Egyszerűen ez is egy férfitípus, nem feltétlen jobb, vagy rosszabb bármelyik másiknál.

Na de a lényeg: Reméltem, hogy nem 25 éves koromban jövök rá, hogy a hipermaszkulin megjelenésem nem feltétlen jelenti azt, hogy a nők vonzódni fognak hozzám, hanem korábban, na de így alakult. Ezen nem is nagyon tudok változtatni, a kimondottan jellegzetes mély hangom, a nagyobb, vaskosabb testalkatom, és talán az arcom miatt is eléggé furának néznék ki, ha más kategória felé próbálnám magam fejleszteni. Úgy érzem hasonlót tapasztalok, mint a nagyragyúrt testépítők, (csak én nem a testemmel, hanem a megjelenésemmel vagyok így) hogy sokkal inkább férfiaktól kapok dícséretet, ők mondják inkább, hogy példakép vagyok nekik, de úgy néz ki, hogy a nőknek ez nem tetszik különösképp, ha hosszútávú párkapcsolatról lenne szó, akkor talán mégannyira se.

Lehet, hogy 35-40 éves nőknek bejönnék, csak én annyival idősebb barátnőt nem tudok elképzelni magam mellé.

Szerintetek ezt úgy oldhatnám meg esetleg, ha hamarabb mutatok gyengeséget nőknek, mint más férfiak általában?

Ettől is tartok néha, hogy hamár hipermaszkulin megjelenésem van, akkor mások elvárják az ehhez hasonló belsőt és hátteret is, holott a kettő sokszor egyáltalán nem ugyanaz. Pl alig jutottam el pár randiig egész életemben, nem feküdtem még le senkivel, még csók sem volt, de mindig van bennem egy ilyen elképzelés, hogy amikor mások meglátnak, akkor azt gondolják rögtön, hogy na ez a srác már biztos a fél világot is elfoglalta. Csomószor rettegek attól, hogy mivan, ha kiderül számukra, hogy ez nem is így van.

De szóval, hogy mégegyszer leírjam, hogy ne merüljön feledésbe, szerintetek ezek ellenére jobban járnék, ha bátrabban gyengeséget mutatnék?



2022. szept. 27. 00:14
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Nem tudom mit értesz "fiatal lány" alatt, de ha a 25N még belefér akkor válaszolok :) Nekem az előbbi jön be. Nem tudnám magam elképzelni egy "nőiesebb" pasi oldalán. A férfi az legyen férfi. Pont. Ráadásul nálam nagy előny a mélyebb hang és odavagyok a szakállas pasikért. Ezek a tulajdonságok pedig egy feminin srácban általában nincsenek meg. De egyébként a korosztályom nagy része az én észrevételeim szerint az utóbbira bukik (legalábbis a környezetemben)
2022. szept. 27. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%
Igen, mert csak a két véglet létezik és aközött nincsen átmenet incel fiam.
2022. szept. 27. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
54%
Hát én már egy vén maskara vagyok így 39 évesen, viszont én is voltam fiatal, és akkor is a nyálas feminin srácokért rajongott a lányok zöme (Leonardo di Caprio fiatalon, Nick Carter, stb.) Én soha, nem is értettem ezt már akkor sem, nő vagyok bakker, nem leszbi, miért tetszene egy "másik nő"? A férfi legyen férfi! Nem hiszem, hogy a mai fiatal lányok között ne lenne, aki így gondolja.
2022. szept. 27. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Mathus ***** válasza:

a kérdésre és a nemokosoknak: van a toxikus maszkulinitás, meg az egészséges maszkulinitás. nézzetek utána mi a kettő közötti különbség.

#3: a hamis nosztalgia az a szó, amit keresel.

2022. szept. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom mit értesz a kifejezés alatt. De Jason Momoát pl nagyon sokan szeretik. Vagy ott az a másik kétajtós szekrény csávó, aki supermant játszotta mostanában. Szerintem rengeteg nőnek bejönnek a nagydarab, férfias arcú, szőrös csávók.
2022. szept. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

#5

Egy idealizált és kitalált filmszínész alapján te ezt el tudod dönteni, hogy minden nő mit szeret?


Az igen.

2022. szept. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ki beszél itt minden nőről? (Rajtad kívül.) Én azt írtam, hogy "nagyon sokan". Talán nem így van?

Ugye tudod, hogy a filmszínészek nem kitaláltak? Max az általuk jásztszott karakterek. De én nem is róluk írtam, hanem a színészekről. Akik viszont ugye léteznek, hús-vér emberek.

Szimplán felhoztam pár ellenpéldát a kérdezőnek, hogy lássa, nem csak a nőies szépfiúkért rajonganak.

Komolyan, nem tudom néhány ember hogy végezte el a nyolc általánost. Sem mondatot értelmezni nem tudsz, sem fogalmazni, konkrétan amit írsz, az nem azt jelenti, mint amire gondolsz. (Legalábbis bízom benne, hogy eddig is tudtad, hogy a színészek valódi emberek.) És még bakker te kötekszel.

2022. szept. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes hozzászólásokat! Ketteske, reméltem, hogy rendesen elolvastad a leírást, akkor tudnád, hogy tudom, hogy sokféle típus van, átmenetekkel is, de ez a kérdés a fent említett kettőről szól! Illetve amint látom ezen kívül csak arra voltál képes, hogy leincelezzél, ezzel miféle értéket adtál át? Mert én nem látom semennyire sem.
2022. szept. 27. 18:59
 9/10 anonim ***** válasza:
49%

Imádom amikor valaki így mentegetőzik.


"Tudom hogy vannak más lehetőségek, DE engem nem érdekel."


Vajon te ezzel a magatartással mit adtál át?

2022. szept. 28. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Most meg kiforgattad a szavaimat. Nem arról van szó, hogy nem érdekel, arról van szó, hogy az nem nézne ki jól szerintem, ha az ellenkezőjét erőltetném, mint amilyennek a genetikám teremtett. Azt sem tudom, hogy miféle magatartásról és mentegetőzésről beszélsz itt. Szerintem nagyon el vagy tájolódva.
2022. szept. 28. 20:41

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!