Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bejönnek nektek az Emmy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejönnek nektek az Emmy Rossum típusú lányok?

Figyelt kérdés
Tudjátok, az amolyan szomszédlány-típus: mosolygós, vékony, barna haj, nagy szemek...

2022. szept. 27. 18:44
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
89%
O atlag feletti no arcra. Testre meg vegkepp.
2022. szept. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Milyen lehet a szomszédfiú típus.
2022. szept. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 FoxtrotLidérc ***** válasza:
91%
Nem az ideálom testalkatra - bár a mosolya/szeme meg kell hagyni, kifejezetten tetszik. Objektíven szerintem szép nő.
2022. szept. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Nemrossz, bár van ennél szebb is.
2022. szept. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
90%
Én nő vagyok, de szerintem a hozzá hasonló nők azok, akiknek igazán van lehetőségük tarolni a személyiségükkel. Nem felejthetetlen szépség, de kedves és szép arca van, csinos, és humorral, intelligenciával, megfelelő értékrenddel sima 10/10. Szóval megvan a tökéletes alap. :D Aki nála bombázóbb, annak személyiség terén nagyon kell domborítania, hogy azt is számba vegyék, aki meg csúnyább, annak is.
2022. szept. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
0%

"Aki nála bombázóbb, annak személyiség terén nagyon kell domborítania"


Amúgy te melyik bolygón élsz?

2022. szept. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
87%
#6: Bocs, azt kihagytam: ahhoz, hogy egy 10/10-es pasit fogjon (aki tisztelettel bánik a párjával, hűséges, kinézetre az ideálja, emellett pedig alkalmas arra, hogy társként leéljen vele egy életet). Remélem, hogy így már érthető. :)
2022. szept. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
69%
A típus igen de Emily Rossum pont nem. Számomra nem szép az arca.
2022. szept. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
#6: De amúgy lehagytad a mondatom második felét, úgyhogy ejnye-bejnye a kontextus nélküli kiragadásért. :)
2022. szept. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
21%
Hat nem tudom... szerintem egy ilyen szintu no is mar csak csucskategorias faszikkal all le, mert megteheti.
2022. szept. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!