Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen “bamba” némely...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen “bamba” némely srác? Vagy csak simán félreértettem?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki kb 2 hónapja nézi minden képemet Facebook-on, amit a “napomba” kiteszek, olykor nyom rá reakciót. A képeim egy részét is lájklolja.


Viszont valamelyik nap üzenetben reagáltam az egyik “sztorijára”. Pár üzenetet váltottunk, abban a témában, amiről kitett képet és ennyi volt. A legutolsó üzenetemet láttamozta és ennyi.


Sosem voltam az a csaj, aki srácokra ír rá, de kivételt tettem és nem úgy sült el, ahogy gondoltam. Óvatosabb vagyok és nem mertem ajtóstól a házba rontani.


Miért láttam bele olyat, ami nagyon úgy tűnik, hogy nincs is?


u.i.: légyszíves ne jöjjetek azzal, hogy dedós szint ez a FB-os butaság, illetve azzal sem, hogy tini kategória.


2022. szept. 27. 19:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy nézi a sztoridat nem biztos, hogy bejössz neki. Ettől miért bamba valaki?
2022. szept. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%

Akkor mivel szabad jönni?


Vagy attól, hogy te hozzá szólsz egy fiúhoz magadtól! egyből azt kellene gondolnia, hogy kapcsolatot akarsz, mert különben bamba?

2022. szept. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%

AHogy egyes mondja, attól, hogy nézegeti a story-t, nem jelenti azt h máris bejöttél neki...

Élőben kell látni...

2022. szept. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
71%
Nekem egy nő sem ír.. lehet ijjesztő vagyok . O.o
2022. szept. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
magamból indulok ki, de, nem szoktam senkinek nézni a sztoriját. Illetve ha egy ellenkező nemű rám ír és ne adj isten szimpatikus is, általában nem szoktam “annyiban hagyni” a beszélgetést, stb.
2022. szept. 27. 19:54
 6/14 anonim ***** válasza:
89%

Akkor egyszerű. Te nem voltal neki úgy szimpatikus.

Én sem csak a barátaim meg a parom insajat nézem, hanem ismerősöket, akiket követek.

Ez nem jelent flortot vagy azt, hogy bármelyik is érdekelne úgy :D

2022. szept. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Veletlen sokszor ra lehet menni a tortenetre , illetve van hogy tovabb dob egyikrol a madikra.
2022. szept. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
91%

Végig pörgeti a sztorikat, nagy dolog.

Én azért azt mondom jól tetted, hogy ráírtál, nem múlt ezen semmi, legalább tudod, hogy nem érdeklődik úgy.

2022. szept. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
14%

Én is többet láttam volna bele a helyedben. De lehet, hogy van valakije, és csak nézeget téged.

Egyébként ne írj rá fiúra, az az ő dolguk, látod, most meg kellemetlenül érzed magad, hogy nem jöttél be neki.

2022. szept. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
27%
Bamba nem lehet online...
2022. szept. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!