Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi jár a fejetekben, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi jár a fejetekben, ha ahanyszor meglátjátok egymást egy lannyal, mosolyogtok egymásra és szemeztek?

Figyelt kérdés
2022. szept. 29. 16:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ezt hivják ugy hogy egyik se mer lépni, és a csodára várnak :D
2022. szept. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%

Semmit.Két majom találkozott.

Fel nem fogom hogy 2 ember ennyire be van szűkűlve hogy akarhanyszor találkoznak és egy szót nem tudnak kibökni egymasnak.

2022. szept. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ki mondta, hogy nem beszeltek meg?
2022. szept. 29. 21:46
 4/6 anonim ***** válasza:
Mikor mi, teljesen változó. Van akitől akarok valamit, van akitől meg nem.
2022. szept. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nyilván kedvelés van, de ez sokszor kevés. A saját példámból tudom, ne gondolj mindent mögé, mert hatalmasat lehet pofára esni sajnos
2022. szept. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, én nő vagyok. Azt hittem kedvel engem ő is ahogy én őt. Elmondtam mit érzek és bizony pofára estem.
2022. szept. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!