Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy srác csak úgy mindenféle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy srác csak úgy mindenféle vonzalom, érzelem nélkül megcsókol egy lányt?

Figyelt kérdés
2022. szept. 30. 00:22
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Dehogy, kérdező, a pasik csak szerelemből csókolnak! Egész biztos, hogy hahaha halálosan szerelmes beléd!
2023. ápr. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Az is lehet hogy kíváncsi volt hogy te is akarsz e vele csókolózni. Tudom mert én is voltam így 1-2-szer (nő). Igazából kisebb vonzalom is lehet pl hogy ott egy csomó tök vonzótlan ember, és akkor végre egy nagyjából vonzó, vajon tetszek e neki hogyan csókol.

Ha szerelmes azt meg érezni a csókjából:

lásd cher

https://www.youtube.com/watch?v=ZM5qIJdBtX0

nem mindegy milyen volt a csók, milyen érzéseket váltott ki bennetek

2023. ápr. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Nem. Soha életemben senki úgy nem ölelt magához és csókolt meg, mint ő. Azt hittem, ezt nem lehet hazudni. Aztán eltűnt, 2 év múlva rám írt, hogy azonnal feküdjek le vele, mert szerelmi bánata van, pont akkoriban szeretett bele, amikor utoljára találkoztunk. Közölte, hogy ő csak vonzalmat érzett felém, de biztos, hogy sose hazudott nekem szerelmet, nem tudta, hogy érzek iránta...Persze. Egy szélhámos. Mindenesetre soha többé nem tudok hinni se az ölelésben, se a csókban, ezt elintézte nekem. A Disney mesékből ki kell nőni. Hacsak nem nézel úgy ki, mint azok a hercegnők, senki nem lesz veled szerelemből együtt, felejtsd el.
2023. ápr. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Csak ki akarta szopni a nyelved a szádból, kérdező.

Hú, volt olyan csajom, heccből smaci közben vákuumba kapcsolt, azt hittem tőből kiszakad a nyelvem. 😂

2023. ápr. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Azért a csajokat sem kell félteni, engem elég sokszor kaptak már le váratlanul kérdés nélkül.
2023. ápr. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Meg.
2023. ápr. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!