Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki sokszor megbánt, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki sokszor megbánt, de mindig megmagyarázza hogy ő nem mondott semmi rosszat és én értem rosszul, az lehet hogy ő tényleg nem érti hogy amit mond az bántó?

Figyelt kérdés
Nagyon rosszul érzem magam emiatt, őt nem zavarja különösebben, jót alszik, én meg éjszakátat nem alszok és csak ezen jár az eszem, hogy én értem mindig rosszul. De más embereket akkor miért nem értek férre? 😕
2022. okt. 1. 23:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%

Tényleg nem érti, nem is fogja, sőt, gondolom panaszkodik is a barátainak, hogy mennyit hisztizel a semmin.


Nem jó társaság az ilyen, hidd el.

2022. okt. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%
Amikor mentegetőzik, mondd azt hogy tanulja meg már végre más embereknek mi a sértő!!
2022. okt. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
50%
ja és az 1. is jól írta!
2022. okt. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%

[link]


Ennek az áldozata vagy, kérdező.

2022. okt. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
37%

Oké, miután elszidtátok mindennek az illetőt, nézzünk már meg előtte pár példát. Mert az éremnek 2 oldala van.

Volt egy párom, akinek, ha épp olyan hangulata volt, bármire kiakadt. Pl. megbántódott azon, hogy teljesen normális hangsúllyal mondtam neki, hogy légyszi, vidd le a szemetet. Vagy bocsi, most épp nem érek rá, mert dolgozom.

2022. okt. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem érdi, de az is kérdés, hogy miket mond vagy milyen jellem ő és milyen jellem vagy te. Tudnál esetleg egy konkrét példát írni?
2022. okt. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
91%

De nem mindegy ő mit gondol?? Mindig arra figyelj, hogy te hogy érzed magad és ne a másikon kattogj, meg hogy jajj miért nem figyel rád. Ezer oka lehet, hogy miért olyan amilyen, de nem te fogod átformálni, ahogy valszeg senki sem, maximum saját maga veheti észre ha majd 30 ember visszajelzi hogy nyers, bántó.

Ha nem érzed jól magad engedd már meg magadnak, hogy nem engeded tovább, hogy így beszéljen, és hagyd ott.

2022. okt. 2. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
45%
#5 Ez a párod egy s-gglyuk volt. Hogy ezzel nem tudsz szembenézni, az a te bajod.
2022. okt. 2. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
51%

#8: Oké... Öhm... Amúgy miről beszélsz? Honnét veszed, hogy nem nézek ezzel szembe? Feltűnt, hogy úgy írtam a választ, hogy nem mindig az a hibás, akin besértődnek?

Ismét képtelenek vagytok egy választ értelmezni, de nyomkodjátok a pirosat (merthát', már elszidtátok a kérdésből az egyik felet) gondolkodás nélkül.

2022. okt. 2. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Az ilyet kerülni kell, mert őszerinte mindenki h*e, csak ő helikopter.
2022. okt. 2. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!