Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Középkorú férfi, jóképü,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Középkorú férfi, jóképü, kedves...megsem volt meg soha senkije, miért?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm, aki elég jól nez ki, kedves, vicces, ápolt, intelligens mégsem volt meg soha senkije.(Egy közös ismerősünk szerint aki joban van vele).

Miert lehet?

Egy férfinek, ha visszahúzódó, es nem tud kezdeményezni, előfordulhat, hogy soha nem ismerkedik meg senkivel?

Szerintem ez egy csinos nonel(ha annyira csinos mint amennyire az ismerősöm jóképű férfi...) meg akkor sem fordulna elo, ha olyan munkahelye van pl ahol csak nők, es soha nem jar el sehova, férfiaknál?

Esetleg más okok?Pl aszexuális vagy hasonlok?

Megkérdezni nem tudom, nem vagyunk elég joban, ill nagyon ritkán latom, hallok felole, csak feljött a téma a minap es nagyon meglepett...


2022. okt. 2. 15:57
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
31%
Kicsi a pöcse,ezért nem mer ismerkedni.
2022. okt. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
45%

Én most abba a helyzetbe kerültem hogy mivel túl magasra raktam a lecet így sajnos nem igazán van olyan nő aki meg tudja ugorni, így lehet nem lesz többé párom.

Lehet nála is az a helyzet áll fenn, hogy magához hasonló párt keres és mivel ő esetleg úgymond túl értékes , így nem talál magához valót , így inkább nem jön össze bárkivel csak hogy ne legyen egyedül.

2022. okt. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
90%

Kb. bármi, onnan kezdve, hogy van, de az ismerősöd nem ismeri eléggé.

Lehet önbizalom hiánya, ami miatt még ha alakulna is, kihátrál, van ilyen. Meleg, szerelmes valakibe, akit nem tud elengedni, csalódás érte, szexkapcsolatai vannak, amit titkol, házas nő szeretője, millió ötletem lenne.

2022. okt. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
79%

Nem ismerjuk, de sok okoz tudnek mondani.

Kicsi a pocs

Aszexualis

Nem tud kommunikalni

Szegyenlos, felenk, soha nem megy kiszemelt csajhoz

Folyamatos csalodas miatt feladta

2022. okt. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
83%

Hát vagy nem jött össze neki eddig vagy pedig nem is akarta. Ennyi.


Amúgy miért érdekel mások (főleg idegen emberek) szerelmi élete titeket? Valaki ezt magyarázza már meg légyszi, mert én nem értem. Nekem ez olyan abszurd!

2022. okt. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 A kérdező kommentje:
Nem tudom sajnos megmagyarázni ,hogy miért erdekel. Igazad van, tényleg abszurd amúgy. Biztos unatkozom!
2022. okt. 2. 16:46
 7/46 anonim ***** válasza:
92%
Talán nem csak azért akar összejönni valakivel, hogy legyen vele valaki. (Nem kapcsolatfüggő)
2022. okt. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
28%
Ugye ez nem megint egy E/3?
2022. okt. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 A kérdező kommentje:
E/3? Az meg mi?
2022. okt. 2. 17:45
 10/46 anonim ***** válasza:
72%
E/3=Egyes szám harmadik személyben írogat valaki saját magáról: szerinte és anyuka szerint jól néz ki , ápolt
2022. okt. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!