Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem tilt le messengeren és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem tilt le messengeren és Whatsappon,elolvassa de nem ír vissza,akkor szeret engem?

Figyelt kérdés
2022. okt. 6. 14:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretne, visszaírna
2022. okt. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%
Ekkora butaságot is rég hallottam. Akit szeretünk, annak válaszolunk az üzeneteire, hacsak nem vagyunk besértődött, butuska tinik. Azt tanácsolom, mondj le erről a kétségbeesett remény-hajszolásról, mert csak fölöslegesen áltatod magad, s aztán majd jön a hasraesés. Szállj le a földre.
2022. okt. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2022. okt. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Neeemm. Nem szeret.
2022. okt. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintrtek mennyit szrik egy 2m-es ürge és az mennyire büdős lenne már?! Még jó, h utánuk nem kell szedni a szrt mint a kutyák után. Szóval én most ezen dilemmázok, hogy randizzak-e vele vagy se..
2022. okt. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De akkor miért nem tilt le?
2022. okt. 6. 14:37
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért tiltana le? Én előbb tiltottam le olyan embert (amikor még fiatal voltam és éretlenebb), aki iránt még éreztem valamit (fájt, ha írt, meg jelezni is akartam, hogy HAHÓ ÉN NEM VAGYOK ITT, NEM IS TÖRŐDÖK VELED - ez persze nem volt igaz), mint aki közömbös volt. Ma már nem élek ilyen eszközökkel.
2022. okt. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
#6: Letiltani általában azt szokták, akinek az üzenetei idegesítőek, zavaróak vagy sértőek. A sima nem válaszolás egyet jelent azzal, hogy "nem gyűlöllek, de egyáltalán nem is érdekelsz". Szóval ne reménykedj, teljesen fölösleges. Nem akar semmiféle kapcsolatot veled.
2022. okt. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!