Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Árt-e a prosztatának, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Árt-e a prosztatának, vagy bármi másnak ha egy férfi hosszú ideig (pl.1 hónap) nem elégül ki sehogyan sem (se szex se maszturbálás)?

Figyelt kérdés
2010. szept. 26. 23:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem. Miért ártana?
2010. szept. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom, nem értek hozzá csak kérdeztem.
2010. szept. 26. 23:05
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg ha sokáig nem használod, akkor bekapcsol az önürítés funkció. Ezt hívják nedves álomnak.
2010. szept. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Az egy hónap alatt minimum kettő spontán magömlés lesz, ami szépen rendbetesz ott mindent. A természet megoldja a gondokat...
2010. szept. 27. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
Én azt olvastam hogy minél többször elégülsz ki,annál kisebb az esélye hogy prosztataproblémáid lesznek. Szóval egészséges ha minél többször "leereszted a tartályt".
2010. szept. 27. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én most kísérletezek azzal, hogy leállok az önkielégítéssel. Tényleg bekapcsol az önürítési funkció, de havonta csak 1-2 alkalommal. Ez elegendő a szervezetnek?
2012. nov. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Úgy értem, hogy egészségügyi okból elegendő-e, mert amúgy nem elég, ezt érezem.
2012. nov. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Persze, hogy elegendő.


A prosztatának az árt, ha felizgulsz (mert ilyenkor nedvet termel) és utána nem elégülsz ki. Ilyenkor fordulhat elő, hogy fáj.

De ez túl sűrűn nem nagyon fordulhat elő.

2012. nov. 8. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Régi kérdés!!

De orvosok is ajánlják, a rendszeres ürítést ( nincs más akkor maszti)

Igaz a természet megoldja, de...

Házas vagyok de gyakran masztizok!

Úgy hogy csináld mindig amikor kívánod és van hangulatod hozzá

2022. júl. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Heti egy elég az egészséghez, de annyi kell.
2022. júl. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!