Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összejönnétek cigány sráccal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek cigány sráccal magyar lányok? Ha nem, miért nem?

Figyelt kérdés

2022. okt. 9. 12:37
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
71%
Inkább egy imádkozó sáskával jönnek össze mint egy olyannal
2022. okt. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
48%

Ha nem egy 8. kerületi gettós bűnöző cigányról beszélünk akkor igen. A cigányságból is ki lehet emelkedni, lásd pl a rák kutató cigány srácot. Mivel én sem vagyok teljesen magyar (nem vagyok cigány) így nincs bajom más rasszokkal.

25n

2022. okt. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
75%
Soha. A szagukat sem bírom. Nekem kva büdös az összes. Még az is, amelyik fürdik rendesen.
2022. okt. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
37%
Igen. Egy intelligens, tanult, diplomás, ambíciózus, igényes pasival összejönnék. Miért ne? Nem a bőrszín számít nálam, hanem az, hogy mit tud felmutatni.
2022. okt. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
39%
4: "A legalapvetobb tarsadalmi normakat sem tartjak be, veszelyeztetnek masokat poenbol, es naluk nem lehet megoldani semmit kulturalt beszelgetessel. Mindent provokacionak tekintenek, ami nem az o erdekeiket szolgalja." Ez egy az egyben a férfiakról is elmondható. Múltkor például egy átlagos, normálisnak tűnő fehér srác szólt be az utcán és miután leszartam, megkérdezte tőlem, hogy "anyád nem tanított meg köszönni". Hányszor van az, hogy fehér férfiak füttyögnek, beszólnak vadidegen nőknek az utcán. Megfogják a feneküket szórakozóhelyen. Megerőszakolják késő este a sötétben. Zaklatják a munkahelyen magas beosztású, jól szituált fehér férfiak. Megerőszakolják a nőket háborúban. Fehér férfiak verik a barátnőjüket, öntik le lúggal stb. Amit leírtál az egy az egyben férfiakról is elmondható. Tisztelet a kivételnek, akik még háborúban sem erőszakolnának meg nőt. De ugyanígy a cigányok között is mindig vannak kivételek. Férfiakkal mégis összejössz, nem? A nők számára a férfiak olyanok, mint a többségi társadalom számára a cigányok. Ez nem zavar?
2022. okt. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
33%
Én jártam egy magyar fehér fiúval aki nem volt cigány kicsit sem, viszont voltak az ismerettségében cigányok és velük is nőtt fel többek között. Na ő öltözködésben zenében hasonlított rájuk. És nem vetette meg őket. Nagyon szerettem, de végül neki azaz életmód és közeg fontosabb volt, mint ezeken túllépni így vége lett. Normális és rendes volt, de nem tudtam ebből kiragadni sehogyan sem. A válaszom nem járnék kifejezetten cigány fiúval de nem vetem meg aki közöttük nőtt fel és magyar.
2022. okt. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
85%

17

Hallottad már a "százalék" és az "arány" kifejezést? :D

2022. okt. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
72%
16-os,"egy intelligens,tanult,diplomás, ambiciózus férfival összejönnék"😂 Kívánom neked találj olyan férfit,csak ilyen cigányba nincs. Mind olyan buta mint a pusztulat. Én se bírom még a szagukat se. Amúgy kérdésre a válasz természetesen semmilyen körülmények között nem jönnék össze velük, még ha utolsó férfiak lennének a földön akkor se. 24/L
2022. okt. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
89%
Kizárt. Teljesen mást takar számomra az eszményi nő és az eszményi férfi, mint nekik, sőt, egyértelműen kijelenthetem, hogy a kettő (az ő férfi- és női eszményük kontra az enyém) kritikus pontokon durván ütközik.
2022. okt. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
87%

#16: "Ez egy az egyben a férfiakról is elmondható."


Akikkel te találkoztál, azokról bizonyára. Mindenesetre eléggé sokatmondó, hogy nincs benned annyi szerénység, hogy a végére hozzátedd, hogy "szerintem".

2022. okt. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!