Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne változtatni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne változtatni?

Figyelt kérdés

Azon gondolkodtam miért vagyok ilyen.


Barmi fontos döntést, vagy egy nagyobb lépést mikor én is érzem h tenni kell vlmit mert így nem jó ahogy most van, vagy nem mehet tovább és még kell oldani, nem lépek semmit,minden megy tovább ahogy addig. De magamban elmondom h mit fogok mondani. De amikor ott az illető nem "jövök elő " a problémámmal és marad minden ugyanúgy. Én meg tovább örlődök, tűrök..

Őszintén magamat sem értem..tudom rossz, mást akarok de nem lépek..


Azt hiszem szüleim belém nevelték, h nem mindig az van amit szeret az ember,nem mindig azt csinálja amit akar stb..


2022. okt. 10. 19:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Inkább azt mondanám, hogy nem szeretsz, nem akarsz konfliktusba kerülni.

Esetleg befolyásolható vagy, és tudod, hogy úgyis meggyőznek.

Ez kommunikáció kérdése, amit lehet tanulni.

2022. okt. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Konfliktuskerülés és a felelősség elharítása. Ha nem te döntesz, nem te mondod ki, hogy mi legyen, akkor nem is lehetsz te a hibás, ha valami nem úgy alakul.

Emögött meg kishitűség, önbizalomhiány, vagy egy zsarnok, elnyomó szülő állhat, esetleg mind egyszerre.

De lehet személyiségzavar, mentális probléma, vagy sok minden más. Esetleg érdemes lenne szakembert felkeresni.

2022. okt. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Első lépés: tanulj meg egyetlen mondatot bármikor és bárkinek kimondani:

"Nekem ez így nem jó"


Gyakorold tükör előtt is, és ha jön az adott szitu, csak mondd ki. A másik rá fog kérdezni a miértre, akkor már könnyebb lesz megnyílnod.

2022. okt. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!