Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Számotokra ez bántó lenne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számotokra ez bántó lenne?

Figyelt kérdés
Nagyjából 3hete ismerjük egymást nagyon szeretek vele időt tölteni örülök mikor ketten vagyunk. Sosem áll szándékomban megbantani őt azonban az utóbbi időben egesznap együtt vagyunk és nem szeretném ha megunnank egymást. Legalább is ő engem. Élvezem minden pillanatát egyfolytában ő jár az fejemben. Viszont szeretném hogy időt töltsön a barataival is és ne hanyagoljuk el a munkát egymás miatt. Számotokra sértő lenne ha egy két napig nem írnék vagy nem válaszolnék az üzenetre.?
2022. okt. 11. 17:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen nagyon is.

Inkább tisztázd le vele nem csak paraszt módjára eltűnsz!

2022. okt. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen. És nem is érdekelne többé az, aki ezt eljátssza velem ahelyett, hogy megosztaná velem a gondolatait. Felnőtt emberek vagytok, ezt meg lehet beszélni is akár anélkül, hogy azt az érzést keltenéd a másikban, hogy ghostingolták őt.
2022. okt. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Te már unod ezt és őt, nem vagy őszinte se vele se magaddal, irányítani akarod, és úgy érzed, miatta elhanyagolod a munkádat.

Legyél őszinte. Vele is és magaddal is. Neked ez így túl sok. semmi közöd az ő idejéhez. A magadét sajnálod.

Sértő lenne nem írni neki. Írd meg, hogy most sok a munkád stb, kérdezd meg, hogy van, és írd meg, hogy nagyon örülnél, ha találkoznátok ...-én.

Telefonon nem szoktatok beszélni vagy videochaten? Sokkal jobb lenne, mint csak írásban kommunikálni.

2022. okt. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A se szó, se beszéd eltűnés igenis bántó lenne. Azt közvetítené, hogy ő nem érdekel téged. Inkább az őszinteség.
2022. okt. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ha hirtelen eltűnnél, igen, ha elmondanád az okát, ahogy itt is leírod, nem lenne akkora probléma belőle
2022. okt. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Elmondtam neki őszintén amit itt leírtam. Igazából itt lakik 2percre szóval nem szoktunk telefonon beszélni 😁
2022. okt. 11. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!