Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedülálló nőként lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló nőként lehet gyermekem?

Figyelt kérdés

31.-ik életévemet betöltöttem, és világosság vált, hogy nekem valószínűleg soha nem lesz párkapcsolatom, amelyben a házasság szóba kerülhet.

Sosem volt komoly párkapcsolatom, mindig egyedül éltem, 13 éve élek egyedül, és teljesen megszoktam. Attól félek nem tudok egy idegen férfihoz alkalmazkodni. És semmiképp se tudnék bízni.

Példa: összeköltözés előtt első dolgom lenne egy fegyver beszerzése, feltételezve hátha megbolondul és egyik rossz pillanatában rám támad.... (hallottam ilyenről: magas katonai beosztású nő, hagyományos házasság és egyik éjjel átszúrta a férje torkát)


Borzasztóan öntörvényű nő lettem: úgy a jó ahogy én azt annak látom. Segítségre nincs szükségem, "majd én megoldom" típusú nő vagyok...


De nem akarok egyedül maradni életem hátralevő részére !!! Szeretnék egy gyermeket, akit a legnagyobb szeretetben, törődésben nevelek, mindent megkap, és a lehetőségeimet figyelembe véve, egy sikeres életet biztosítok neki. Akivel együtt vagyunk, akitől nem félek, és akit én alakítok, akivel együtt éljük a hétköznapokat.


Mi szükséges, ahhoz hogy egyedülálló nőként szüljek? Nem vagyok gazdag, de szegény se.

Havi 500-550e a nettó bevételem. Bár kocsim van, kisebb és régebbi bár ez szerinte nem probléma, a belvárosban lakom. Hely is van.


2022. okt. 12. 03:38
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
17%
Lehetnél nevelőszülő is.
2022. okt. 12. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
87%

Isten irgalmazza azt a gyereket, aki melletted lesz....

50 éves korodban esetleg, amikor már más életfilozófiát vallasz.

2022. okt. 12. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
94%
"Lehetnél nevelőszülő is."---> első dolgom lenne egy fegyver beszerzése
2022. okt. 12. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
89%
Jobb lesz neked egyedül. Szedd a gyógyszereid rendesen és tarts macskát
2022. okt. 12. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
100%
Egy macskának se kívánom hogy ilyen gazdája legyen.
2022. okt. 12. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 Noren1989 ***** válasza:
100%

Lehet, de egy gumiszobàból baromi nehéz gyermeket nevelni.


Kezdj el magadon, az emberi kapcsolataidon dolgozni, mert amit és ahogyan írsz, az aggasztó.

2022. okt. 12. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
100%
Még nem késő szakemberhez fordulnod a mentális problémáiddal. Ezt erősen ajánlom mert nagyon sok dolgot helyre kellene tenni nálad.
2022. okt. 12. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
93%
Mindamellett, hogy igazat adok az előttem szólóknak, gyereket gyártani kb 3 perc gumi nélkül. Annyira nem nehéz. És máris egyedül nevelheted, csak egy kósza kaland kell.
2022. okt. 12. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
96%

összeköltözés előtt első dolgom lenne egy fegyver beszerzése, feltételezve hátha megbolondul és egyik rossz pillanatában rám támad....


Azt ugye tudod, hogy ha egy másik felnőtt emberrel képtelen vagy kijönni, és teljes mértékben alkalmazkodóképtelen vagy, az a gyerek esetében is előfordulhat ám? A gyerek nem egy rongybaba, akit úgy idomítasz, ahogy akarsz, és csak azért, mert te azt szeretnéd, nem lesz tökéletesen a te életedbe simuló, tökéletesen a te agybajodhoz passzoló szobanövény, hanem ugyanúgy saját személyiséggel és önálló akarattal rendelkező entitás? Egy orosz rulett, ha úgy tetszik, vagy bejöttök egymásnak, vagy azt is megbánod, hogy valaha eszedbe jutott gyereket vállalni, és tekintve, hogy semmi emberrel nem volt eddig kapcsolatod, ez utóbbi verzió felé hajlás a valószínűbb...

Vegyél inkább macskát, az kisebb felelősség, nem tudsz akkora kárt okozni, és ha nem jön be, könnyebb is szabadulni! És szedd a gyógyszered!

2022. okt. 12. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 Noren1989 ***** válasza:
100%
#10, a macskàk nevében, légyszi! NE! Javasolj neki ilyet!
2022. okt. 12. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!