Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol a határa annak, amit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol a határa annak, amit megtennél a párodért?

Figyelt kérdés

- Párod: Komoly pár. Komoly kapcsolatban. Tehát nem az ilyen 2 hónapos kapcsolat, meg nem a 234 km.-es távkapcsolat.


- Komoly dolog érdekel, nem ilyen felkelek miatta reggel 6-kor, meg nem ilyen veszek miatta zakót dolgok.


Példák: Börtönbe mennél miatta. Elutaznál vele, hátrahagyva a családod. Elmennél sintérnek, ha nem lenne más meló. Ölnél-e. ...


2022. okt. 13. 17:07
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Elköltöztem hozzá, hátrahagyva a családomat (1000+ km). Hat éve :) Életem legjobb döntése volt.
2022. okt. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%

Én csak a külföldre költözést tettem meg, de azt sem csak miatta hanem mert úgy láttam a saját kis gesztenyém is ki fogom itt kaparni :) Csak a szerelemért nem mennék senki után sehova.


A többit amit leírtál soha semmilyen körülmények között nem tenném meg senkiért.

2022. okt. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyobb döntéseket soha nem hozok egy ember miatt.

Mindig benne van a pakliban a szakitas/válás.


Azaz mindent csak úgy vállalok be ha majd ő nem lenne mellettem, elhagyna, akkor is vállalnám e egyedül

Pl szülés is ilyen, nem csak egy költözés, bármi nagyobb döntést csak saját akaratból hozok meg a másikkal nem számolok 100-ra.

2022. okt. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
*hozok meg,
2022. okt. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
AZ utolsó sorban felsoroltak közül egyiket sem, csak a költözést, de azt is csak akkor, ha nem kerülök rosszabb helyzetbe, mint amiben most vagyok.
2022. okt. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%

- prostinak nem állnék be

- gyereket, állatot nem kínoznék

- embert nem ölnék (kiv. ha konkrétan fizikailag meg kell tőle védenem a párom

- önmagamat nem csonkítanám meg

- nem áldoznám rá az összes pénzem (kell, hogy legyen egy biztonsági tartalék, ha rosszra fordulnak a dolgok)

- nem mennék bele poligám kapcsolatba, nyitott kapcsolatba, hármasszexbe, cuckold kapcsolatba, ill. van jó pár szexuális fétis, amiben nem vennék részt

- nem mondanék le örök életemre a legkedvesebb hobbijaimról

2022. okt. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A külföld az egyetlen, amit megtennék. Nem ütközik az én álmaimmal, de kompromisszum. Nekem kb mindegy melyik ország, csak legyen a megfelelő képzés.


Pénzzel kisegíteném ésszerű határok között. (Átmenetileg)


Hajlandó lennék tanulmányaimmal kapcsolatban komoly váltásokra. Csúszásra/kihagyásra nem, de simán elkezdem a mestert és abbahagyom hogy külföldön újrakezdjem.


A többit nem. Sosem mennék szembe a saját elveimmel, vágyaimmal.

2022. okt. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Külföldre költöznék. Ölni max akkor ölnék miatta ha megtámadnák és nekem lenne lehetőségem így megvédeni. Emiatt ha börtönbe kerülnék egy időre, akkor sajnos ez van. De pl csak úgy random nem bántanék senkit miatta. Állatokat sem. Sintérnek amúgy sem vagyok alkalmas, vezetni sem tudok.
2022. okt. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!